02166747591-66753201

مشتریان محترم خریدهای بالای 25.000.000ریال بصورت رایگان ارسال میگردد- به دلیل نوسانات نرخ ارز احتمال تغییر قیمت پس از ثبت فاکتور وجود دارد و درضمن مرجوعی و تعویض کالا حداکثر تا 7 روز از تاریخ فاکتور انجام میگردد(شامل خریدحضوری و تلفنی نمیباشد)

All Products

فروشگاه یکتا الکترونیک

فروشگاه یکتا الکترونیک در سال ۱۳۸۶ در جهت واردات و تاﻣﻴﻦ انواع کانکتور و اتصالات الکتروﻧﻴﻚ تاﺳﻴﺲ گردﻳﺪ.
ﻛﻠﻴﻪ ﻛﺎنکتورهای اﻳﻦ فروشگاه منطبق بر استاندارهای روز دﻧﻴﺎ با ﻗﻴﻤﺖ و ﻛﻴﻔﻴﺖ مناسب عرضه ﻣﻴﮕﺮدد.
اﻳﻦ فروشگاه افتخار آن را دارد که ﺑﻪ پشتوانه تجرﺑﻴﺎت خود در امر واردات انواع کانکتور و اتصالات الکتروﻧﻴﻚ با کمپاﻧﻴﻬﺎی معتبر دﻧﻴﺎ همکاری نماﻳﺪ.
تجارب کارشناسان و مشاوران بين المللي تجارت نشان داده است که امروزه توسعه بازارهاي جهاني و روند رو به رشد فعاليت هاي تجاري ، گستره وسيع محصولات و تکنولوژي ساخت و توليد قطعات و تجهيزات الکترونيکي در دنيا موجب گرديده تا فعالان اين بازار و حتي مصرف کنندگان قطعات در هر سطحي ، از کانال هاي حرفه اي جهت تامين سفارشات کالا و مديريت بهينه بازار رو به رشد خود برخوردار باشند.
بر همين اساس فروشگاه یکتا الکترونیک ساز و کار خود را مبتني بر شناخت نياز مشتريان و همچنين طراحي روشهاي کارآمد در دستيابي به بستري مطمئن در بازار کشور بنا نهاده و مفتخر است تا بدين وسيله خدمتگزاري صديق و همراهي مطمئن براي شما باشد
 
باتشکر
مدیریت فروشگاه امیررنجبر

  • ارسال در اسرع وقت

    از قابلیت های خرید آنلاین از فروشگاه یکتا الکترونیک امکان ارسال کالا به روش های مختلف است. در زمان سفارش روش مناسب دریافت کالا را انتخاب کرده تا اسرع وقت کالا به دست شما برسد.

  • خرید 24 ساعته

    با امکان سفارش و خرید آنلاین انواع قطعات الکترونیکی، امکان بررسی و در نهایت خرید قطعات مورد نیاز به طور 24 ساعته فراهم شده است.

  • بهترین کیفیت

    یکتا الکترونیک تضمین بهترین کیفیت قطعات موجود در بازار را برای همه خریداران در نظر گرفته و اطمینان خاطر مشتریان جهت خرید آنلاین فراهم آورده است.