02166747591-66753201

مشتریان محترم خریدهای بالای 25.000.000ریال بصورت رایگان ارسال میگردد- به دلیل نوسانات نرخ ارز احتمال تغییر قیمت پس از ثبت فاکتور وجود دارد و درضمن مرجوعی و تعویض کالا حداکثر تا 7 روز از تاریخ فاکتور انجام میگردد(شامل خریدحضوری و تلفنی نمیباشد)

All Products

LOADING IMAGES
بله
بردبرد

فروش اینترنتی بردبرد با ضمانت کالا و ارسال رایگان به تمام نقاط کشور

آشنایی با مشخصات فنی برد برد

 

برد برد یا تخته آزمایشی به نوعی تخته پلاستیکی گفته می شود که دارای تعدادی سوراخ کوچک است. از این نوع تخته برای اتصال انواع قطعات فلزی و الکترونیکی استفاده می شود. امروزه استفاده از این نوع تخته پلاستیکی برای ساخت اولیه برد های الکتریکی بسیار رایج شده است. تخته آزمایشی در اشکال و ابعاد مختلف ساخته می شود. تعداد سوراخ های این نوع تخته به کارایی و عملکرد آن بستگی دارد. در چند سال اخیر تعداد زیادی کارخانه در کشور ایران و سایر کشور های جهان در زمینه تولید این نوع تخته فعالیت می کنند.

 

برد برد

بررسی خصوصیات انواع تخته آزمایشی

·         قیمت برد برد به عوامل مختلفی مثل ابعاد، وزن و تعداد سوراخ های آن بستگی دارد. هر چقدر که ابعاد و تعداد سوراخ های این نوع تخته آزمایشی بیشتر باشد، قیمت آن بیشتر است. بنابراین مشتریان باید در هنگام خرید تخته آزمایشی به این نکات توجه کنند.

·        در داخل سوراخ های این نوع تخته از گیره فلزی برای اتصال قطعات فلزی استفاده می شود‌. قطعات الکتریکی در این تخته به صورت دائمی وصل نمی شوند. همین امر موجب شده است که استفاده از این نوع تخته برای ساخت مدار ها بسیار راحت باشد.

·        از این نوع تخته آزمایشی برای ساخت انواع مدار های الکتریکی، سیستم های کنترلی و ربات های مختلف استفاده می شود.

·        اتصال قطعات الکترونیکی در داخل سوراخ های برد برد به خوبی صورت می گیرد. به گونه ای که اگر تخته آزمایشی را برعکس کنید، قطعات فلزی از سوراخ های تخته جدا نمی شوند.

·        در ساخت این نوع تخته از انواع پلاستیک های مختلف شفاف و نیمه شفاف استفاده می شود.

·        بیشتر قطعات فلزی یا الکتریکی را می توان به راحتی و با دست به سوراخ های این نوع تخته وصل کرد. برای اتصال قطعات فلزی یا پین های بسیار کوچک در این تخته از دم باریک استفاده می شود.

·        گیره های فلزی این نوع تخته آزمایشی بسیار نازک و ظریف هستند. این گیره ها در مقابل انواع ضربه های فیزیکی به شدت آسیب پذیر هستند. به همین دلیل از یک کاور محافظتی برای پوشاندن گیره های فلزی در تخته آزمایشی استفاده می شود. 

برد برد

خرید برد برد از فروشگاه یکتا الکترونیک

امروزه تعداد زیادی فروشگاه اینترنتی در زمینه خرید و فروش تخته آزمایشی فعالیت می کنند. فروشگاه یکتا الکترونیک یکی از مهم ترین فروشگاه های الکترونیکی است. این فروشگاه بیش از یک دهه است که در زمینه صادرات، واردات و فروش برد برد فعالیت می کند.