02166747591-66753201

مشتریان محترم خریدهای بالای 25.000.000ریال بصورت رایگان ارسال میگردد- به دلیل نوسانات نرخ ارز احتمال تغییر قیمت پس از ثبت فاکتور وجود دارد و درضمن مرجوعی و تعویض کالا حداکثر تا 7 روز از تاریخ فاکتور انجام میگردد(شامل خریدحضوری و تلفنی نمیباشد)

All Products
در اینجا انواع کابل فلت 2.00 میلیمتر موجود است.FFC 2.00 mm  معمولا به کابل تخت بسیار نازک اشاره دارد که معمولادر وسایل الکترونیکی مثل لپ تاب و تلفن همراه یافت میشود.دو سر کابل جهت اتصال به سوکت است به طوری که کابل را ضخیمتر میکند.
شما میتوانید در سایت یکتاالکترونیک اقدام به خرید کابل فلت کنید. 

آشنایی با مشخصات فنی  کابل فلت 2 میلی متر

 

کابل فلت 2 میلی متر به نوعی اتصال دهنده الکتریکی گفته می شود. این نوع کابل فلت برای انتقال داده های الکتریکی بین مدار ها و برد های الکتریکی مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. با پیشرفت علم و تکنولوژی زمینه مناسبی برای تولید انواع اتصال دهنده های الکتریکی با قابلیت های مختلف فراهم شد. کابل فلت یکی از مهم ترین انواع رابط های الکتریکی است که سرعت انتقال جریان الکتریکی را بین نقاط مختلف برد های الکتریکی افزایش می دهد. این نوع کابل، طول عمر و ماندگاری انواع دستگاه های برقی و تجهیزات صنعتی را افزایش می دهد. امروزه تعداد زیادی فروشگاه کابل فلت 2 میلی متر در زمینه فروش این کابل تأسیس شده اند.

 

کابل فلت 2 میلی متر

بررسی خصوصیات انواع کابل فلت 2 میلی متر

کارخانه هایی که در زمینه تولید و پخش کابل فلت 2 میلی متر فعالیت می کنند، سعی می کنند که در تولید این نوع کابل از بهترین دستگاه ها و مکانیسم های پیشرفته استفاده کنند. بدیهی است هر چقدر که کیفیت قطعات فلزی و مواد اولیه در تولید این نوع کابل بهتر باشد، قیمت کابل فلت 2 میلی متر نیز بیشتر می شود.

این نوع کابل در اثر فشرده شدن رشته سیم های نازک فلزی ساخته می شود. در ساخت سیم های فلزی از فلز مس استفاده می شود. زیرا فلز مس بسیار رسانا است و قدرت زیادی در انتقال با هدایت جریان الکتریکی دارد. تعداد پین ها در این نوع کابل فلت متغیر است. پین ها به سوزن های فلزی بسیار کوچکی گفته می شوند که در برابر ترکیبات اسیدی و اکسایش بسیار حساس هستند و به مرور زمان کارایی خود را از دست می دهند. به همین دلیل از انواع کاور های پلاستیکی برای محافظت از پین ها و سیم های فلزی کابل فلت استفاده می شود.


 

کابل فلت

مشتریان باید در هنگام خرید کابل فلت 2 میلی متر به ابعاد، سایز، تعداد پین ها، شکل ظاهری و فاصله گام در کابل توجه کنند. ممکن است که دو کابل فلت از نظر خصوصیات ظاهری کاملا مشابه یکدیگر باشند اما کارایی آن دو متفاوت باشد. زیرا فاصله گام در آن دو کابل با یکدیگر متفاوت است.

 

فروشگاه یکتا الکترونیک

فروشگاه یکتا الکترونیک در زمینه صادرات، واردات و فروش انواع کابل فلت مثل فروش کابل فلت 2 میلی متر فعالیت می کند. این فروشگاه به عنوان یکی از معتبر ترین فروشگاه های کابل فلت در سراسر کشور ایران تلقی می شود‌.

برای خرید کابل فلت 1.27 میلیمتری از اینجا کلیک کنید