02166747591-66753201

مشتریان محترم خریدهای بالای 25.000.000ریال بصورت رایگان ارسال میگردد- به دلیل نوسانات نرخ ارز احتمال تغییر قیمت پس از ثبت فاکتور وجود دارد و درضمن مرجوعی و تعویض کالا حداکثر تا 7 روز از تاریخ فاکتور انجام میگردد(شامل خریدحضوری و تلفنی نمیباشد)

All Products
دراینجا انواع کابل فلت 1.27 میلی متر موجود است.FFC 1.27 mm  معمولا به کابل تخت بسیار نازک اشاره دارد که معمولا در وسایل الکترونیکی همچون لپ تاب و تلفن همراه یافت میشود.دو سرکابل جهت اتصال به سوکت است به طوری که کابل را ضخیم تر میکند.
شما میتوانید در سایت یکتاالکترونیک اقدام به خرید کابل فلت کنید. 

آشنایی با مشخصات فنی کابل فلت 27/1 میلی متر

کابل فلت 27/1 میلی متر یکی از مهم ترین انواع کابل های فلت یا FFC است. این نوع کابل فلت زمینه مناسبی را برای انتقال جریان الکتریکی یا اتصال دو کانکتور FPC فراهم می کند. از این نوع کابل فلت برای انتقال یا هدایت جریان الکتریکی در انواع دستگاه ها و تجهیزات صنعتی مثل دوربین، ال سی دی و تاج اسکرین استفاده می شود. امروزه تعداد زیادی فروشگاه کابل فلت 27/1 میلی متر در زمینه عرضه و فروش این نوع کابل فعالیت می کنند.

 

کابل فلت 27/1 میلی متر

 

بررسی خصوصیات انواع کابل فلت 27/1 میلی متر

کابل فلت 27/1 میلی متر به مجموعه ای از سیم های بسیار باریک گفته می شود که ضخامت بسیار کمی دارد. این نوع کابل قدرت انعطاف پذیری بسیار زیادی دارد. به همین دلیل در مقابل نیرو های فشاری، کششی و ضربه های فیزیکی بسیار مقاوم است و دچار فرسایش یا پارگی نمی شود. استفاده از این نوع کابل در انواع برد های الکتریکی بسیار رایج است. هر چقدر که کیفیت مواد اولیه به کار رفته در ساخت کابل فلت بهتر باشد، انعطاف پذیری آن بیشتر می شود.

مشتریان باید در هنگام خرید کابل فلت 27/1 میلی متر به همه مشخصات فیزیکی و نحوه کارایی آن توجه کنند. اگر در تولید کابل فلت از قطعات فلزی و پلاستیکی بی کیفیت استفاده شود، قدرت کارایی و عملکرد کابل در انتقال جریان الکتریکی کاهش می یابد. کشور ایران توانسته است در چند سال اخیر در زمینه تولید و پخش کابل فلت 27/1 میلی متر به موفقیت های مهمی دست پیدا کند.

 

کابل فلت

این نوع کابل فلت در مقایسه با سایر کابل های موجود در بازار مثل انواع کابل های گرد و استوانه ای، فضای کمتری از محیط برد یا مدار الکتریکی را اشغال می کند. گام یا فاصله دو بخش اتصال از یکدیگر در این نوع کابل فلت، معادل 1.27 میلی متر است. فاصله گام و تعداد پین های کابل فلت نقش مهمی در نحوه کارایی و عملکرد آن دارد. گام و تعداد پین ها در انواع کابل های مختلف با یکدیگر متفاوت است. هر چقدر که تعداد پین های کابل بیشتر باشد، قیمت کابل فلت 27/1 میلی متر بیشتر می شود.

 

فروشگاه یکتا الکترونیک

فروشگاه یکتا الکترونیک یکی از مهم ترین و معتبر ترین فروشگاه های کابل فلت است که از سال 1386 فعالیت خود را در زمینه فروش انواع کابل های مختلف مثل فروش کابل فلت 27/1 میلی متر و سایر کابل های فلت آغاز کرده است. این فروشگاه توانسته است بستر مناسبی را برای خرید مشتریان فراهم کند و اطمینان آن ها را جلب کند.

برای خرید کابل فلت 2 میلیمتری از اینجا کلیک کنید .