02166747591-66753201

مشتریان محترم خریدهای بالای 20.000.000ریال بصورت رایگان ارسال میگردد- به دلیل نوسانات نرخ ارز احتمال تغییر قیمت پس از ثبت فاکتور وجود دارد و درضمن مرجوعی و تعویض کالا حداکثر تا 7 روز از تاریخ فاکتور انجام میگردد(شامل خریدحضوری و تلفنی نمیباشد)

All Products
 
در یکتاالکترونیک انواع دی کانکتور کابلی صنعتی وجود است. میتوانید خرید خوبی راداشته باشید.
کانکتور صنعتی از نظر کیفیت ساخت پین ها و همچنین گاهی آب کاری طلا  قوی تر و بالاتر از نوع معمولی هستند این کانکتورها معمولا دو ردیفه هستند ولی نوع خاصی از آن ها 3 ردیفه هستند که چیزی شبیه به کانکتورهای VGA معروف به مانیتورهای کامپیوتری می باشند .  

آشنایی با مشخصات فنی دی کانکتور کابلی صنعتی

 

دی کانکتور کابلی صنعتی

دی کانکتور کابلی صنعتی یکی از مهم ترین اتصال دهنده های الکتریکی یا ترمینال های برقی است که برای انتقال جریان الکتریسیته بین قطعات مختلف در انواع وسایل و تجهیزات صنعتی مثل سیستم های کنترلی و کامپیوتر های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع دی کانکتور به شکل حرف D  ساخته می شود و در ساخت آن از دو یا سه ردیف شامل چند پین استفاده می شود که تعداد پین های موجود در انواع مختلف دی کانکتور صنعتی کابلی با یکدیگر متفاوت است.‌ پین ها از سوزن ها یا قطعات فلزی بسیار ریز و کوچک‌ ساخته می شوند و به منظور جلوگیری از زنگ زدگی یا اکسید شدگی در برابر رطوبت و ترکیبات اسیدی توسط یک کاور فلزی با پلاستیکی پوشانده می شوند.‌ امروزه تعداد زیادی کارخانه در در کشور ایران و سایر کشور های جهان در زمینه تولید این نوع دی کانکتور فعالیت می کنند و سعی می کنند که در تولید این نوع کانکتور از بهترین و با کیفیت ترین قطعات فلزی و مواد اولیه استفاده کنند.

 

بررسی خصوصیات دی کانکتور کابلی صنعتی

این نوع دی کانکتور در دو جنس نری و مادگی ساخته می شود.‌ قدرت عملکرد و کارایی دی کانکتور به نحوه اتصال دو بخش نری و مادگی آن بستگی دارد.‌ هر چقدر که اتصال این دو بخش به یکدیگر بهتر صورت بگیرد، توانایی کانکتور در انتقال یا هدایت جریان الکتریسیته افزایش می یابد. بخش مادگی در این نوع انتقال دهنده الکتریکی از تعدادی حفره تشکیل شده است که پین های بخش نری در داخل این حفره ها قرار می گیرند.‌

برای نامگذاری این نوع کانکتور در صنعت از روش کانن استفاده می شود. در این روش برای بیان مشخصات فنی ترمینال برقی یا کانکتور از حروف انگلیسی استفاده A،B وD استفاده می شود. برای بیان شکل ظاهری کانکتور از حرف D  و برای نمایش جنس و مدل کانکتور از حروف انگلیسی A یا B استفاده می شود. در هنگام خرید این نوع کانکتور حتما باید به مدل، نوع و تعداد پین های به کار رفته در آن دقت کنید.

 

خرید  کانکتور کابلی صنعتی از فروشگاه یکتا الکترونیک

امروزه تعداد زیادی فروشگاه و شرکت اینترنتی در زمینه پخش انواع کانکتور ها و سایر اتصال دهنده های الکتریکی مثل پخش  کانکتور کابلی صنعتی فعالیت می کنند. فروشگاه یکتا الکترونیک یکی از مهمترین فروشگاه های اینترنتی است که فعالیت خود را از سال 1386 در زمینه صادرات و واردات اتصالات الکتریکی آغاز کرده است و شرایط مناسبی را برای فروش انواع ترمینال های برقی مثل فروش کانکتور کابلی صنعتی فراهم کرده است.

 برای خرید دی کانکتور کابلی از اینجا کلیک کنید .