02166747591-66753201

مشتریان محترم خریدهای بالای 25.000.000ریال بصورت رایگان ارسال میگردد- به دلیل نوسانات نرخ ارز احتمال تغییر قیمت پس از ثبت فاکتور وجود دارد و درضمن مرجوعی و تعویض کالا حداکثر تا 7 روز از تاریخ فاکتور انجام میگردد(شامل خریدحضوری و تلفنی نمیباشد)

All Products
 

دی کانکتور رو بردی صاف صنعتی

 

دی کانکتور رو بردی صاف صنعتی

دی کانکتور رو بردی صاف صنعتی یکی از مهمترین انواع کانکتور های subd- است که در صنعت به عنوان یکی از پر کاربرد ترین اتصال دهنده های الکتریکی به شمار می رود. در ساخت دی کانکتور رو بردی صاف صنعتی از یک لایه محافظتی پلاستیکی یا فلزی استفاده می شود. این لایه محافظتی از قطعات فلزی دی کانکتور در برابر زنگ زدگی و آسیب دیدگی محافظت می کند و سیکل طول عمر این نوع دی کانکتور را افزایش می دهد. سیکل طول عمر در انواع مختلف این نوع دی کانکتور با یکدیگر متفاوت است. هر چقدر که سیکل طول عمر دی کانکتور بیشتر باشد، کارایی و عملکرد آن در طول زمان بیشتر است. سیکل طول عمر به تعداد دفعاتی گفته می شود که می توان دی کانکتور را از مدار با برد الکتریکی در وسایل مختلف مثل کامپیوتر و سیستم های صوتی یا تصویری جدا کرد و بعد از تمیز کردن یا بررسی کیفیت کارایی دی کانکتور، آن را دوباره به مدار یا برد وصل کرد. سیکل طول عمر دی کانکتور یکی از مهمترین عوامل تاثیر گذار در قیمت آن است.

 

بررسی خصوصیات دی کانکتور رو بردی صاف صنعتی

انواع دی کانکتور رو بردی صاف صنعتی در موارد مختلفی مثل تعداد پین، سیکل طول عمر، بخش اتصال یا contact و جنس با یکدیگر متفاوت هستند. امروزه  این نوع دی کانکتور در کارخانه های تولید کننده اتصالات الکتریکی در دو جنس دی کانکتور رو بردی صاف صنعتی نری و دی کانکتور رو بردی صاف صنعتی مادگی تولید می شود و برای انتقال جریان الکتریکی در انواع سیستم های ارتباطی مورد استفاده قرار می گیرد.

در صنعت برای نامگذاری این نوع دی کانکتور از سیستم کانن استفاده می کنند.  در این سیستم برای نمایش شکل ظاهری این نوع کانکتور از حرف D و برای نشان دادن ابعاد و مدل دی کانکتور از حروف A یا E استفاده می شود و سپس تعداد پین ها و جنس دی کانکتور  بیان می شود. بنابراین در هنگام خرید دی کانکتور رو بردی صاف صنعتی باید به این موارد دقت کنید.  

 

فروش دی کانکتور رو بردی صاف صنعتی در یکتا الکترونیک

فروشگاه یکتا الکترونیک یکی از معتبر ترین فروشگاه های اینترنتی است که در زمینه پخش دی کانکتور رو بردی صاف صنعتی و انواع اتصال دهنده های الکتریکی یا ترمینال های برقی دیگر نیز در سراسر کشور فعالیت می کند و  تعداد زیادی از مشتریان را در سراسر کشور به خود جذب کرده است.

 
در یکتاالکترونیک انواع دی کانکتور روبردی صاف صنعتی وجود است. میتوانید خرید خوبی راداشته باشید.
دی کانکتور روبردی صاف صنعتی از نظر جنسیت دو نوع نری و مادگی می باشد و از نظر پین در بازار شامل  9 پین ، 15 پین ، 25 پین ، 37 پین ، 50 پین میباشد .  
برای خرید دی کانکتور روبردی صاف از اینجا کلیک کنید.