02166747591-66753201

مشتریان محترم خریدهای بالای 25.000.000ریال بصورت رایگان ارسال میگردد- به دلیل نوسانات نرخ ارز احتمال تغییر قیمت پس از ثبت فاکتور وجود دارد و درضمن مرجوعی و تعویض کالا حداکثر تا 7 روز از تاریخ فاکتور انجام میگردد(شامل خریدحضوری و تلفنی نمیباشد)

All Products

 

آشنایی با مشخصات فنی دی کانکتور رو بردی رایت صنعتی

دی کانکتور رو بردی رایت صنعتی

دی کانکتور رو بردی رایت صنعتی یکی از انواع اتصال دهنده های الکتریکی یا ترمینال های برقی است که برای هدایت جریان الکتریسیته در انواع سیستم های کنترلی و تصویری مورد استفاده قرار می گیرد. از انواع مختلف این نوع دی کانکتور می توان به دی کانکتور رو بردی رایت صنعتی نری و دی کانکتور رو بردی رایت صنعتی مادگی اشاره کرد. امروزه تولید این دو نوع دی کانکتور در شرکت ها و کارخانه های تولید کننده اتصالات الکتریکی روز به روز در حال افزایش است و برای انتقال جریان برق بین قطعات مختلف در انواع سیستم های صوتی و تصویری مورد استفاده قرار می گیرد.

 

بررسی خصوصیات انواع دی کانکتور رو بردی رایت صنعتی

از این نوع دی کانکتور به عنوان یک پورت ارتباطی برای برقراری اتصال بین قطعات مختلف کامپیوتر های شخصی با دستگاه های ارتباطی مثل پرینتر استفاده می شود. امروزه استفاده از این نوع دی کانکتور در انواع کامپیوتر های شخصی و صنعتی بسیار افزایش یافته است.

تعداد پین ها در انواع مختلف این نوع دی کانکتور با یکدیگر متفاوت است. تعداد پین های دی کانکتور بر اساس عملکرد و کارایی آن تعیین می شود. هر چقدر که قدرت دی کاکتور در هدایت با انتقال جریان الکتریسیته بیشتر باشد، تعداد پین های به کار رفته در ساختار آن نیز بیشتر است. برای ساخت پین ها از انواع قطعات فلزی ریز و بسیار کوچک استفاده می شود.

 قطر و ابعاد پین ها یا قطعات فلزی بسیار کوچک است و زمینه مناسبی را برای انتقال جریان برق در بخش های اتصال ایجاد می کند. برای اینکه قطعات فلزی پین ها کثیف نشوند یا در مقابل ضربه های فیزیکی مختلف آسیب نبینند توسط یک لایه محافظتی پلاستیکی یا فلزی پوشانده می شوند. همین امر موجب می شود که سیکل طول عمر و بازدهی دی کانکتور در زمان طولانی افزایش پیدا کند. بنابراین در هنگام خرید دی کانکتور رو بردی رایت انگل صنعتی حتما باید به تعداد پین های آن توجه کنید.

 

پخش دی کانکتور رو بردی رایت صنعتی در فروشگاه یکتا الکترونیک

فروشگاه یکتا الکترونیک یکی از مهم ترین فروشگاه های اینترنتی است که فعالیت خود را به طور رسمی در سال 1386 در زمینه واردات و صادرات انواع اتصال دهنده های الکتریکی شروع کرده است. این فروشگاه بستر مناسبی را برای فروش دی کانکتور رو بردی رایت صنعتی و سایر کانکتور های اتصال دهنده در سراسر کشور فراهم می کند و توجه بسیاری از مشتریان را برای خرید این نوع محصول در سراسر کشور به خود جلب کرده است.

 
در یکتاالکترونیک انواع دی کانکتور روبردی رایت انگل صنعتی  وجود است. میتوانید خرید خوبی راداشته باشید. این دی کانکتور از نظر جنسیت به صورت نری و مادگی می باشد و دارای زاویه 90 درجه می باشد ( رایت ) و شامل 9 پین ، 15 پین ، 25 پین، 37 پین ،50 پین می باشد . 
برای خرید دی کانکتور روبردی رایت انگل از اینجا کلیک کنید .