02166747591-66753201

مشتریان محترم خریدهای بالای 25.000.000ریال بصورت رایگان ارسال میگردد- به دلیل نوسانات نرخ ارز احتمال تغییر قیمت پس از ثبت فاکتور وجود دارد و درضمن مرجوعی و تعویض کالا حداکثر تا 7 روز از تاریخ فاکتور انجام میگردد(شامل خریدحضوری و تلفنی نمیباشد)

All Products
 در یکتا الکترونیک  انواع ترمینال فونیکس بافاصله پایه 5.08 موجود است که میتوانید خرید کنید.

آشنایی با ترمینال فونیکس با فاصله پایه 5.08

 

ترمینال فونیکس با فاصله پایه 5.08 یکی از مهم ترین انواع ترمینال های فونیکس است. ترمینال فونیکس به نوعی اتصال دهنده یا رابط الکتریکی گفته می شود که سیم های مختلف مدار ها یا برد های الکتریکی را به یکدیگر متصل می کند. امروزه تعداد زیادی کارخانه در کشور ایران و سایر کشور های جهان در زمینه تولید و پخش ترمینال فونیکس با فاصله پایه 5.08 فعالیت می کنند. شکل ظاهری و خصوصیات فیزیکی انواع مختلف ترمینال های فونیکس با یکدیگر متفاوت است. همین امر موجب شده است که تنوع در ساخت این نوع ترمینال بسیار افزایش پیدا کند.

 

ترمینال فونیکس با فاصله پایه 5.08

بررسی خصوصیات انواع ترمینال فونیکس با فاصله پایه 5.08

امروزه تعداد زیادی فروشگاه ترمینال فونیکس با فاصله پایه 5.08 در زمینه فروش این نوع ترمینال فعالیت می کنند و شرایط مناسبی را برای مشتریان فراهم می کنند. مشتریان در هنگام خرید ترمینال فونیکس با فاصله پایه 5.08 باید به مشخصات فنی و شکل ظاهری ترمینال توجه کنند.

Pitch یا فاصله پایه یکی از مهمترین عوامل تاثیر گذار در کیفیت و کارایی ترمینال های فونیکس است. فاصله پایه در انواع مختلف ترمینال فونیکس با یکدیگر تفاوت دارد. Pitch یا گام به فاصله دو بخش اتصال از یکدیگر می گویند. بخش اتصال از تعدادی قطعات فلزی تشکیل شده است که زمینه مناسبی را برای اتصال دو بخش نری و مادگی در ترمینال فونیکس فراهم می کند. هر چقدر که دو بخش نری و مادگی محکم تر به یکدیگر وصل شوند، قدرت ترمینال در انتقال یا هدایت جریان الکتریکی بیشتر می شود. فاصله گام یا Pitch در این نوع ترمینال فونیکس 5.08 میلی متر می باشد. فاصله 5.08 میلی متر یکی از مهم ترین فاصله های پایه در ترمینال فونیکس می باشد.

 

ترمینال فونیکس

ترمینال فونیکس با فاصله پایه 5.08 از دو بخش نری و مادگی تشکیل می شود. بخش نری حاوی پین ها یا پایه های الکتریکی است که بر روی انواع مدار ها یا برد های الکتریکی لحیم می شود. در بخش مادگی تعدادی سوراخ تعبیه شده است که سیم‌ ها در داخل آن ها قرار می گیرند. سپس دو بخش مادگی و نری از طریق بخش های اتصال به یکدیگر متصل می شوند. در این حالت ارتباط الکتریکی بین سیم ها و نقاط مختلف برد های الکتریکی برقرار می شود.

 

فروشگاه یکتا الکترونیک

فروشگاه یکتا الکترونیک زمینه مناسبی را برای فروش انواع ترمینال های فونیکس یا ترمینال نری مادگی سبز رنگ مثل فروش ترمینال فونیکس با فاصله پایه 5.08 فراهم می کند. این فروشگاه الکترونیکی یکی از معروف ترین فروشگاه های اینترنتی است  و سابقه بسیار معتبر و درخشانی دارد.

 
ترمینال فونیکس یکی از ترمینال های پیچی به حساب می آید که زاویه پین هایش 90 درجه است و فاصله پایه آن 5.8 میلی متری میباشد و از 2 پین تا 16 پین طراحی  و توزیع می شود .
برای خرید ترمینال فونیکس به صورت اینترنتی با کیفیت عالی و قیمت مناسب می توانید از همین صفحه اقدام نمایید .