02166747591-66753201

مشتریان محترم خریدهای بالای 25.000.000ریال بصورت رایگان ارسال میگردد- به دلیل نوسانات نرخ ارز احتمال تغییر قیمت پس از ثبت فاکتور وجود دارد و درضمن مرجوعی و تعویض کالا حداکثر تا 7 روز از تاریخ فاکتور انجام میگردد(شامل خریدحضوری و تلفنی نمیباشد)

All Products
 در یکتا الکترونیک  انواع ترمینال فونیکس بافاصله پایه 3.81 موجود است که میتوانید خرید کنید.
نوع : ترمینال فونیکس
فاصله پایه : 3.81 میلی متر
 

آشنایی با مشخصات فنی ترمینال فونیکس با فاصله پایه 81/3

 

ترمینال فونیکس با فاصله پایه 81/3 یکی از مهم ترین انواع ترمینال های فونیکس است که از آن برای اتصال سیم ها در انواع مدار ها و برد های الکتریکی استفاده می شود. کارخانه های تولید کننده ترمینال فونیکس در ساخت پین ها و پیچ های این نوع اتصال دهنده الکتریکی از فلز مس استفاده می کنند. زیرا فلز مس بسیار رسانا است و نقش مهمی در انتقال جریان الکتریکی دارد. پایه ها یا پین های فلزی این نوع ترمینال از طریق لحیم کاری به روی انواع برد های الکتریکی متصل می شوند و زمینه مناسبی را برای انتقال جریان الکتریکی فراهم می کنند. هر چقدر که پایه های الکتریکی در این نوع ترمینال به برد با مدار الکتریکی محکم تر متصل شوند، قدرت ترمینال در انتقال و هدایت جریان الکتریسیته بین نقاط مختلف مدار یا برد الکتریکی بیشتر می شود.

 

ترمینال فونیکس با فاصله پایه 81/3

بررسی خصوصیات انواع ترمینال فونیکس با فاصله پایه 81/3

مشتریان باید در هنگام خرید ترمینال فونیکس با فاصله پایه 81/3 به ویژگی های ظاهری و فنی آن توجه کنند. زیرا ممکن است دو ترمینال فونیکس از نظر شکل ظاهری و ابعاد کاملا با یکدیگر مشابه باشند اما فاصله گام در آن دو متفاوت باشد. گام یا فاصله پایه یکی از مهم ترین عوامل تأثیر گذار در نحوه کارایی و عملکرد ترمینال می باشد. فاصله پایه یا فاصله دو مرکز اتصال در این نوع ترمینال فونیکس معادل 81/3 میلی متر است.

امروزه تعداد زیادی فروشگاه ترمینال فونیکس با فاصله پایه 81/3 در زمینه فروش این نوع ترمینال فعالیت می کنند. پین ها در انواع مختلف ترمینال های فونیکس در برابر اکسایش و ضربه های فیزیکی بسیار حساس هستند. به همین دلیل از انواع کاور های پلاستیکی برای محافظت از پین ها استفاده می شود.

 

ترمینال فونیکس

سیم ها از طریق سوراخ هایی که در این نوع ترمینال تعبیه شده است در داخل حفره های بخش مادگی قرار می گیرند. در حالت عادی سوراخ های ترمینال فونیکس توسط پیچ ها بسته هستند. بنابراین در هنگام استفاده از این نوع ترمینال ابتدا باید پیچ ها را باز کنید، سپس سیم ها را در داخل آن ها قرار دهید.

 

فروشگاه یکتا الکترونیک

یکتا الکترونیک یکی از مهم ترین فروشگاه های ترمینال فونیکس است که در زمینه فروش انواع ترمینال های فونیکس با اشکال و ابعاد مختلف مثل فروش ترمینال فونیکس با فاصله پایه 81/3 فعالیت می کند‌. این فروشگاه توانسته است در زمینه عرضه و پخش ترمینال فونیکس با فاصله پایه 81/3 در سراسر کشور ایران بسیار موفق عمل کند.

 

 
ترمینال روبردی 3.81 میلیمتری این ترمینال در بازار به ترمینال فونیکس ، ترمینال پیچی ، ترمینال روبردی آسانسوری و ترمینال نردبانی هم معروف هستند با فاصله بین پین های 3.81 میلی متری در دو نوع صاف ( St)  و نود درجه رایت ( RA) موجود می باشد که به صورت ماده و نر عرضه میشود .
 برای خرید ترمینال آبی DG300  به صورت اینترنتی با کیفیت عالی و قیمت مناسب میتوانید از همین صفحه اقدام نمایید .