02166747591-66753201

مشتریان محترم خریدهای بالای 25.000.000ریال بصورت رایگان ارسال میگردد- به دلیل نوسانات نرخ ارز احتمال تغییر قیمت پس از ثبت فاکتور وجود دارد و درضمن مرجوعی و تعویض کالا حداکثر تا 7 روز از تاریخ فاکتور انجام میگردد(شامل خریدحضوری و تلفنی نمیباشد)

All Products

آشنایی با مشخصات فنی دی کانکتور رو بردی رایت انگل

 

دی کانکتور رو بردی رایت انگل

دی کانکتور رو بردی رایت انگل یکی از مهمترین انواع دی کانکتور ها یا اتصال دهنده های الکتریکی است که برای انتقال جریان الکتریکی بین قطعات مختلف مدار ها یا برد های الکتریکی مورد استفاده قرار می گیرد. زاویه اتصال در پایه های این نوع کانکتور 90 درجه است که بر روی قطعات مختلف برد لحیم می شوند. در صنعت به این نوع کانکتور، RD می گویند. امروزه تعداد زیادی از کارخانه ها در سراسر جهان در زمینه تولید این نوع دی کانکتور فعالیت می کنند‌.

 

بررسی خصوصیات انواع دی کانکتور رو بردی رایت انگل

این نوع دی کانکتور در دو جنس نر و مادگی تولید می شود. دو بخش مادگی و نری و سایر قطعات تشکیل دهنده این دی کانکتور توسط یک لایه محافظتی پلاستیکی یا فلزی پوشانده می شوند. کاور پلاستیکی از آسیب دیدگی کانکتور در برابر ضربه های فیزیکی جلوگیری می کند.

جنس مادگی دی کانکتور  برای انتقال جریان الکتریکی از منبع تغذیه به قطعات مختلف روی برد با زاویه 90 درجه به صورت دستی یا دستگاهی متصل می شود. بخش نری برای اتصال در داخل بخش مادگی قرار می گیرد. دو بخش نر و مادگی توسط قطعات فلزی بسیار ریز و کوچک به یکدیگر متصل می شوند. در صورتی که اتصال دو بخش نر و مادگی به خوبی صورت نگیرد، کانکتور در انتقال جریان الکتریکی با مشکل مواجه می شود.

Mount یا پایه یکی از مهمترین قطعات این نوع دی کانکتور است. زاویه پایه در هنگام اتصال به قطعات مختلف برد ها یا مدار های الکتریکی بسیار مهم است. در این نوع کانکتور زاویه پایه در هنگام اتصال به برد 90 درجه می باشد.

Strain relief یکی از مهمترین بخش های تشکیل دهنده این نوع دی کانکتور است که شرایط مناسبی را برای وصل کردن و جدا کردن کانکتور از قطعات برد در تجهیزات برقی و صنعتی مختلف مثل انواع کامپیوتر های شخصی و صنعتی فراهم می کند‌. اگر این بخش دی کانکتور به خوبی عمل نکند، کانکتور در اثر اتصال های متوالی به برد های الکتریکی دچار آسیب دیدگی و شکستگی می شود.

 

پخش دی کانکتور رو بردی رایت انگل در فروشگاه یکتا الکترونیک

فروشگاه یکتا الکترونیک یکی از معتبر ترین فروشگاه های اینترنتی است که فعالیت خود را از سال 1386 در زمینه واردات و صادرات انواع دی کانکتور ها یا اتصالات الکتریکی شروع کرده است. این فروشگاه بستر مناسبی را برای فروش انواع کانکتور های مختلف مثل  فروش دی کانکتور رو بردی رایت انگل در سراسر کشور فراهم کرده است.

 
در فروشگاه یکتاالکترونیک میتوانید انواعدی کانکتور روبردی رایت انگل  را خریداری کنید. 
این سری از کانکتورها به خاطر زاویه پایه ای که دارند به این نام معروف هستند پایه های این محصولات که بر روی برد لحیم می شود زاویه 90 درجه دارند و به همین دلیل به  دی کانکتور رایت انگل معروفند که به صورت نری و مادگی در پین های مختلف تولید می شوند .  
برای خرید دی کانکتور روبردی رایت انگل صنعتی از اینجا کلیک کنید .