02166747591-66753201

مشتریان محترم خریدهای بالای 20.000.000ریال بصورت رایگان ارسال میگردد- به دلیل نوسانات نرخ ارز احتمال تغییر قیمت پس از ثبت فاکتور وجود دارد و درضمن مرجوعی و تعویض کالا حداکثر تا 7 روز از تاریخ فاکتور انجام میگردد(شامل خریدحضوری و تلفنی نمیباشد)

All Products
سوکت و کانکتور پین گرد جهت اتصال ترمینال های خروجی سنسورها ،برد ها،فن ها،یکدیگر،استفاده میشود.کانکتور5264 یا همان پین گرد از سه قطعه تشکیل  شده اند .یک قطعه پلاستیکی  مادگی ، یک قطعه پلاستیکی نری و قطعه سوم سرسیم پین گرد است.
 آشنایی با مشخصات فنی کانکتور پین گرد


کانکتور پین گرد

کانکتور پین گرد یا سوکت پین گرد یکی از مهم ترین انواع اتصال دهنده های الکتریکی است که برای انتقال یا هدایت جریان الکتریکی در انواع برد ها و مدار های الکتریکی مورد استفاده قرار می گیرد. کانکتورهای پین گرد از نظر سایز، ابعاد، اندازه گام و تعداد پین ها با یکدیگر متفاوت هستند. بنابراین مشتریان باید در انتخاب کانکتور های مورد نیاز خود بسیار دقت کنند. قیمت این نوع کانکتور به کیفیت و نوع مواد اولیه به کار برده شده در ساختار آن بستگی دارد. هر چقدر که در ساخت کانکتور پینگرد از مواد اولیه و قطعات فلزی مرغوب تر استفاده شود، قیمت کانکتور نیز بیشتر می شود.

 

بررسی خصوصیات انواع کانکتور پین گرد

از انواع مختلف این نوع کانکتور مثل کانکتور پین گرد سیم دار برای متصل کردن انواع ترمینال های خروجی سنسور ها و فن های مختلف به یکدیگر استفاده می شود. این نوع کانکتور یکی از پر کاربرد ترین اتصال دهنده های الکتریکی است که در صنعت برای ساخت انواع برد ها و مدار ها مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع کانکتور در دو جنس مختلف کانکتور پین گرد نری و کانکتور پینگرد مادگی تولید می شود. کانکتور پینگرد از سه بخش مادگی، نری و سر سیم پین گرد ساخته می شود.

کانکتور پین گرد مادگی سیمدار به نوعی قطعه پلاستیکی گفته می شود که از تعداد مشخصی حفره یا فرورفتگی تشکیل می شود. پین های کانکتور پین گرد نری صاف برای اتصال در داخل حفره ها یا فرورفتگی های بخش مادگی قرار می گیرند. پین ها به سوزن های فلزی بسیار ریز و کوچکی گفته می شود که در داخل بخش نری قرار می گیرند و زمینه مناسبی را برای برقراری جریان الکتریکی بین قطعات مختلف مدار ها یا برد های الکتریکی فراهم می کنند.

امروزه کارخانه ها در زمینه تولید انواع کانکتور های پین گرد مثل کانکتور پین گرد نری رایت یا صاف فعالیت می کنند. همین امر موجب شده است که روز به روز بر تنوع کانکتور های پین گرد در بازار افزوده شود و دامنه انتخابی مشتریان افزایش پیدا کند.‌ مشتریان در هنگام خرید این نوع کانکتور حتما باید به مدل و فرم آن توجه کنند.

اندازه گام در انواع مختلف کانکتور پینگرد با یکدیگر متفاوت است. مثلا اندازه گام در کانکتور پین گرد 2/5 میلی متر، 2.5 میلی متر است. گام یکی از مهم ترین فاکتور های اصلی در نحوه عملکرد و کارایی کانکتور می باشد.

 

خرید کانکتور پین گرد از یکتا الکترونیک

فروشگاه یکتا الکترونیک یکی از مهمترین فروشگاه های اینترنتی است که در زمینه فروش انواع کانکتور مثل کانکتور پین گرد فعالیت می کند.

برای خرید کانکتور مینیاتوری در اینجا کلیک کنید. 
 

  با کانکتور پین پرد بیشترآشنا شوید: