02166747591-66753201

مشتریان محترم خریدهای بالای 25.000.000ریال بصورت رایگان ارسال میگردد- به دلیل نوسانات نرخ ارز احتمال تغییر قیمت پس از ثبت فاکتور وجود دارد و درضمن مرجوعی و تعویض کالا حداکثر تا 7 روز از تاریخ فاکتور انجام میگردد(شامل خریدحضوری و تلفنی نمیباشد)

All Products
 کانکتور sm شامل دو قطعه  هستند که هردو قسمت نری و مادگی  سرکابلی یا سیم قرار می گیرند.سوکت sm سیم دار مدل نری ،با تحمل جریانی  2آمپر با طول  سیم 30سانتی متر مناسب برای اتصالات شاخه های ledرو با کلیه اتصالات بین راهی .
برای دیدن مشخصات، قیمت وخرید انواع کانکتور بین راهی L 6.2 اینجا کلیک کنید.
 آشنایی با مشخصات فنی کانکتور sm بین راهی


کانکتور sm بین راهی

کانکتور sm بین راهی یکی از مهم ترین انواع کانکتور های بین راهی است که در ابعاد و سایز های مختلف تولید می شود و برای مصارف مختلف در صنعت مورد استفاده قرار می گیرد. کانکتور sm سیمدار از قطعات مختلفی مثل سرسیم سوکت sm، بخش های اتصال، محفظه های پلاستیکی یا فلزی و پین سوکت sm تشکیل می شود. هر چقدر که کیفیت مواد اولیه به کار برده شده در ساختار کانکتور بیشتر باشد، عملکرد و کارایی کانکتور نیز افزایش می یابد و قیمت آن دو چندان می شود. بنابراین در هنگام خرید این نوع کانکتور باید به نوع، مدل و ابعاد آن دقت کرد‌.

 

بررسی خصوصیات کانکتور sm بین راهی

از مهم ترین انواع این نوع کانکتور می توان به کانکتور sm بین راهی مادگی سیم دار و کانکتور sm بین راهی نری سیم دار اشاره کرد که توسط قطعات فلزی بسیار ریز و کوچکی به نام بخش اتصال به یکدیگر متصل می شوند. کانکتور sm نری به نوعی قطعه پلاستیکی گفته می شود که از تعداد مشخصی پین یا سوزن فلزی تشکیل می شود. پین های فلزی موجود در بخش نری باید از طریق بخش اتصال به حفره های بخش مادگی متصل شوند.

اتصال دو بخش نری و مادگی در انواع مختلف این نوع کانکتور توسط بخش اتصال صورت می گیرد. الگوی قرار گرفتن بخش های اتصال در کانکتور های مختلف با یکدیگر متفاوت است. بخش نری فقط از یک جهت مشخص می تواند به بخش مادگی متصل شود و نمی تواند در جهات مختلف در داخل حفره های بخش مادگی قرار بگیرد. به فاصله مرکز دو بخش اتصال از یکدیگر در کانکتور گام می گویند که در کانکتور های مختلف متغیر است. مثلاً اندازه گام یا فاصله دو بخش اتصال از یکدیگر در کانکتور sm 5/2 میلی متر، 5/2 میلی متر است. عملکرد و کارایی کانکتور به اندازه گام آن بستگی دارد.

 

 خرید کانکتور بین راهی sm از فروشگاه یکتا الکترونیک

فروشگاه یکتا الکترونیک یکی از با سابقه ترین فروشگاه های اینترنتی است که در زمینه خرید و فروش انواع ترمینال های برقی و تجهیزات جانبی اتصال دهنده های الکتریکی مثل فروش کانکتور بین راهی sm فعالیت می کند‌. این فروشگاه الکترونیکی از سال 1386 فعالیت خود را در زمینه واردات و صادرات انواع کانکتور های مختلف مثل سوکت بین راهی sm به صورت کاملا قانونی شروع کرده است و تا به امروز به موفقیت های چشمگیری در این زمینه دست یافته است.