02166747591-66753201

مشتریان محترم خریدهای بالای 25.000.000ریال بصورت رایگان ارسال میگردد- به دلیل نوسانات نرخ ارز احتمال تغییر قیمت پس از ثبت فاکتور وجود دارد و درضمن مرجوعی و تعویض کالا حداکثر تا 7 روز از تاریخ فاکتور انجام میگردد(شامل خریدحضوری و تلفنی نمیباشد)

All Products
درین قسمت مشخصات و قیمت انواع کانکتور پاورموجود است.آموزش پرس کانکتور پاور قفلدار 3.96 میلیمتر VH و مخابراتیبرای دیدن مشخصات و قیمت انواع کانکتور پاور قفلدار اینجا کلیک کنید
 

آشنایی با مشخصات فنی کانکتور پاور قفلدار VH


کانکتور پاور قفلدار VH

کانکتور پاور قفلدار VH یکی از مهم ترین انواع اتصال دهنده های الکتریکی است که دامنه کارایی آن در صنعت بسیار گسترده است. از این کانکتور در انواع مدار های الکتریکی با ولتاژ پایین که جریان الکتریکی کمی از آن ها عبور می کند تا مدار های الکتریکی با ولتاژ بسیار بالا مثل منبع تغذیه و انواع خروجی های مختلف استفاده می شود. شکل ظاهری این نوع کانکتور بر اساس شکل ظاهری کانکتور HN طراحی شده است. همین امر موجب شده که قدرت انعطاف پذیری و کارایی زیادی داشته باشد و در انواع برد های الکتریکی مورد استفاده قرار گیرد.‌

 

بررسی خصوصیات انواع کانکتور پاور قفلدار VH

ظرفیت کانکتور VH در مقایسه با ابعاد آن بسیار بیشتر است. به گونه ای که اندازه ارتفاع نصب در کانکتور پاور قفلدار VH حدود 16.5 میلی متر است در حالی که حداکثر جریان الکتریکی که از خود عبور می دهد حدود 10 آمپر است. بنابراین این نوع کانکتور برخلاف اینکه ابعاد کوچکی دارد اما ظرفیت بسیار زیادی دارد. همین امر موجب شده است که استفاده از این نوع کانکتور در انواع مدار های الکتریکی با ولتاژ پایین یا بالا رایج شود.

 کانکتور پاور قفلدار در دو نوع مادگی و نری تولید می شود. کانکتور پاور قفلدار نری صاف و کانکتور پاور مادگی توسط قطعات فلزی بسیار ریز و کوچکی به نام بخش های اتصال به یکدیگر متصل می شوند‌. بخش مادگی در این نوع کانکتور به نوعی قطعه پلاستیکی گفته می شود که از تعدادی حفره یا فرورفتگی ساخته شده است و محل قرار گیری پین های بخش نری می باشد. بخش نری از تعدادی سوزن های فلزی ریز به نام پین تشکیل می شود. تعداد پین ها در انواع مختلف این نوع ها کانکتور با یکدیگر متفاوت است‌.

پین ها و قطعات فلزی تشکیل دهنده بخش های اتصال در کانکتور پاور قفلدار در برابر رطوبت به سرعت دچار زنگ زدگی و فرسایش می شوند و در برابر انواع ضربه های فیزیکی و ارتعاشی آسیب می بینند. به همین دلیل به منظور محافظت از کانکتور پاور قفلدار VH از انواع محفظه های پلاستیکی یا فلزی استفاده می شود. محفظه دارای مکانیسم قفل است و از شل شدن کانکتور در برابر لرزش جلوگیری می کند‌.

 

خرید کانکتور پاور قفلدار از یکتا الکترونیک

یکتا الکترونیک یکی از مهم ترین فروشگاه های الکترونیکی است که در زمینه فروش انواع اتصال دهنده های الکتریکی مثل فروش کانکتور پاور قفلدار فعالیت می کند‌ و شرایط مناسبی برای صادرات و واردات انواع ترمینال های برقی فراهم کرده است.