02166747591-66753201

مشتریان محترم خریدهای بالای 25.000.000ریال بصورت رایگان ارسال میگردد- به دلیل نوسانات نرخ ارز احتمال تغییر قیمت پس از ثبت فاکتور وجود دارد و درضمن مرجوعی و تعویض کالا حداکثر تا 7 روز از تاریخ فاکتور انجام میگردد(شامل خریدحضوری و تلفنی نمیباشد)

All Products
درین قسمت مشخصات و قیمت انواع کانکتور بین راهی L 6.2 موجود است.آموزش پرسکانکتور بین راهی L 6.2 و مخابراتی برای دیدن مشخصات و قیمت انواع کانکتور پاور قفلدار اینجا کلیک کنید
 
برای دیدن مشخصات، قیمت وخرید انواع کانکتور بین راهی L 6.2 اینجا کلیک کنید.
 

آشنایی با مشخصات فنی کانکتور بین راهی L6/2


کانکتور بین راهی L6/2

کانکتور بین راهی L6/2 یکی از پر کاربرد ترین انواع کانکتور های بین راهی است که برای برقراری جریان الکتریسیته در انواع مدار ها یا برد های الکتریکی مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه تولید این نوع کانکتور در تعداد زیادی از کشور های جهان بسیار رایج شده است. کارخانه های تولید کننده کانکتور سعی می کنند که در تولید این نوع اتصال دهنده الکتریکی از بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه استفاده کنند. زیرا هر چقدر که کیفیت قطعات به کار رفته در ساختار کانکتور بهتر باشد، قیمت کانکتور بین راهی L6/2 نیز بیشتر می شود.

 

بررسی خصوصیات انواع کانکتور بین راهی L6/2

این نوع کانکتور مثل سایر ترمینال های برقی در دو جنس Male و Female تولید می شود. بخش Male  از تعدادی سوزن های فلزی بسیار ریز و کوچک به نام پین ساخته می شود که برای اتصال در داخل فرورفتگی ها یا حفره های بخش Female قرار می گیرد. اتصال بخش نری به مادگی فقط در یک جهت مشخص انجام می شود و نمی تواند از جهات مختلف به مادگی متصل شود.

حداکثر جریان الکتریکی که این نوع کانکتور می تواند از خود عبور دهد معادل  12 آمپر است. اگر مقدار جریان الکتریکی در این نوع کانکتور بیشتر از 12 آمپر شود به قطعات داخلی کانکتور مثل پین ها آسیب می رسد.

اندازه گام یا Pitch در این نوع کانکتور 6.2 میلی متر است. گام به فاصله دو بخش اتصال از یکدیگر گفته می شود که در انواع کانکتور های مختلف با یکدیگر متفاوت است و کاملا به عملکرد و کارایی کانکتور بستگی دارد. پین ها و سایر قطعات فلزی تشکیل دهنده این نوع کانکتور در برابر ارتعاش و ضربه های فیزیکی بسیار حساس و آسیب پذیر هستند. بنابراین به منظور جلوگیری از زنگ زدگی، اکسید شدگی و شکستگی کانکتور از انواع کاور های پلاستیکی یا فلزی استفاده می شود. در این نوع کانکتور از یک ردیف پین که شامل دو عدد پین می باشد استفاده شده است.

 

خرید کانکتور بین راهی L6/2 از یکتا الکترونیک

فروشگاه اینترنتی یکتا الکترونیک یکی از معتبر ترین فروشگاه های الکترونیکی است که بیش از 14 سال است که فعالیت خود را در زمینه صادرات، واردات و فروش انواع اتصال دهنده های الکتریکی مثل فروش کانکتور بین راهی L6/2 شروع کرده است‌. این فروشگاه الکترونیکی همه مجوز های قانونی را از سازمان ها و اداره های مربوطه کشور ایران دارد و به صورت کاملا قانونی فعالیت می کند.