02166747591-66753201

مشتریان محترم خریدهای بالای 25.000.000ریال بصورت رایگان ارسال میگردد- به دلیل نوسانات نرخ ارز احتمال تغییر قیمت پس از ثبت فاکتور وجود دارد و درضمن مرجوعی و تعویض کالا حداکثر تا 7 روز از تاریخ فاکتور انجام میگردد(شامل خریدحضوری و تلفنی نمیباشد)

All Products
 در یکتا الکترونیک  انواع آچار پرس موجود است که میتوانید خرید خوبی را با ما تجربه کنید.
 آچار پرس IDC این محصول یک آچار سوکت زن مخصوص کانکتورهای IDC و ساخت شرکت پروسکیت است که توسط این آچار میتوان کابل های فلت را به کانکتورهای IDC  متصل نمود .

آشنایی با مشخصات فنی آچار پرس

 

آچار پرس یا آچار سوکت زن به نوعی ابزار پرس گفته می شود که برای اتصال سیم های کابل های مختلف به انواع سوکت ها استفاده می شود. شکل ظاهری این وسیله شبیه انبردست است اما از نظر کارایی و عملکرد با آن تفاوت دارد. امروزه تعداد زیادی کارخانه در کشور های مختلف در زمینه تولید و پخش آچار پرس فعالیت می کنند. همین امر موجب شده است که برند های مختلفی از این نوع سوکت زن به بازار عرضه شود. کارخانه های تولید کننده سوکت زن، سعی می کنند که در تولید این وسیله از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه استفاده کنند‌‌. زیرا هر چقدر که کیفیت این نوع آچار بیشتر باشد، کارایی و عملکرد آن بیشتر است.

 

آچار پرس

بررسی خصوصیات انواع آچار پرس

قیمت آچار پرس به عوامل مختلفی مثل نوع عملکرد، کیفیت قطعات، ابعاد، سایز و اشکال آن بستگی دارد. امروزه این نوع آچار در دو نوع دستی و برقی تولید می شود. مشتریان باید در هنگام خرید آچار پرس به قیمت و خصوصیات آن توجه کنند تا بتواند آچاری متناسب با کار خود خریداری کنند‌. معمولا سوکت زن دستی نسبت به برقی از محبوبیت بیشتری برخوردار است‌.

امروزه تعداد زیادی فروشگاه آچار پرس در زمینه فروش انواع سوکت زن های مختلف فعالیت می کنند. این نوع آچار معمولا از دو تیغ صاف در پایین، قسمت تک تیغ و قسمت دایره ای شکل در پایین آچار تشکیل می شود. دو تیغ صاف برای جدا کردن روکش پلاستیکی کابل ها مورد استفاده قرار می گیرد. از قسمت تک تیغ برای صاف کردن رشته سیم های فلزی کابل های مختلف استفاده می شود. این نوع آچار معمولا برای اتصال سوکت هایی که دارای 6،4 و8 پین است، کاربرد دارد.

 

سوکت زن

میزان فشاری که آچار در هنگام پرس کردن سوکت وارد می کند متغیر است. اگر میزان فشاری که آچار به سوکت وارد کند کم باشد، سوکت نمی تواند به کابل متصل شود. اگر آچار فشار زیادی به سوکت ‌وارد کند، سیم های فلزی قطع می شوند و در نتیجه انتقال جریان الکتریکی بین سوکت و کابل صورت نمی گیرد. هر سوکت را فقط یکبار می توان با استفاده از این آچار پرس داد. بنابراین باید در هنگام پرس دادن سوکت ها بسیار دقت کرد. 

 

فروشگاه یکتا الکترونیک

یکتا الکترونیک یکی از بهترین فروشگاه های سوکت زن است که در زمینه فروش آچار زن فعالیت می کند. در این فروشگاه سوکت زن ها در اشکال و برند های مختلف به فروش می رسند.