02166747591-66753201

مشتریان محترم خریدهای بالای 20.000.000ریال بصورت رایگان ارسال میگردد- به دلیل نوسانات نرخ ارز احتمال تغییر قیمت پس از ثبت فاکتور وجود دارد و درضمن مرجوعی و تعویض کالا حداکثر تا 7 روز از تاریخ فاکتور انجام میگردد(شامل خریدحضوری و تلفنی نمیباشد)

All Products
کانکتور1میلی منری با نام sh که فاصله بین پایه های آن 1 میلی متر شناخته شده است.
برای دیدن مشخصات ،قیمتو خرید انواع کانکتور 1.25میلیمتر درینجا کلیک کنید. 
 

آشنایی با مشخصات فنی کانکتور SH


کانکتور SH

کانکتور SH یکی از انواع ترمینال های برقی است که برای انتقال یا هدایت جریان الکتریکی در مدار ها یا برد های الکتریکی کامپیوتر های شخصی و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. این کانکتور در ابعاد و مدل های مختلف تولید می شود و برای مصارف مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. در هنگام خرید کانکتور SH حتما باید به نوع، مدل، ابعاد و اندازه گام آن توجه کرد. بدیهی است هر چقدر که کیفیت قطعات استفاده شده در کانکتور بهتر باشد، قیمت کانکتور نیز بیشتر می شود.

 

بررسی خصوصیات انواع کانکتور SH

 گام یا Pitch در انواع مختلف این نوع کانکتور با یکدیگر متفاوت است. به فاصله مرکز یک بخش اتصال با مرکز بخش اتصال دیگر Pitch می گویند. گام یکی از مهم ترین فاکتور های اصلی در نحوه عملکرد و کارایی کانکتور است. گاهی ممکن است که دو کانکتور از نظر شکل ظاهری و ابعاد کاملا با یکدیگر یکسان باشند اما اندازه Pitch در آن ها متفاوت باشد. در نتیجه عملکرد دو کانکتور با یکدیگر متفاوت است. مثلا اندازه گام در کانکتور SH نری 1 میلی متر و کانکتور SH ماده سیم دار 1 میلی متر، 1 میلی متر است.

تعداد پین در انواع مختلف این نوع کانکتور با یکدیگر متفاوت است. پین ها به قطعات فلزی کوچک و ریزی گفته می شوند که برای اتصال در داخل حفره های بخش مادگی قرار می گیرند‌. هر چقدر که تعداد پین های یک نوع کانکتور بیشتر باشد، قدرت کانکتور در انتقال یا هدایت جریان الکتریکی بیشتر است.

از این نوع کانکتور برای انتقال جریان الکتریکی در مدار ها با برد های قطعات مختلف استفاده می شود. مثلاً از کانکتور SH چهار پین در تله متری، UART، GPS و انواع پورت‌های OI استفاده می شود یا نوع هشت پین این نوع کانکتور در قطعاتی مثل PWM، PPM، خروجی ها و ورودی های سرور های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

  تعدادی لنز نگهدارنده بر روی صفحه ارتجاعی این کانکتور تعبیه شده است که باعث می شود دو بخش نری و مادگی به خوبی یکدیگر متصل شوند. در صورتی که این دو بخش به خوبی به یکدیگر متصل نشوند، جریان برق در مدار های الکتریکی قطع می شود‌.

 

فروش کانکتور SH از فروشگاه یکتا الکترونیک

فروشگاه یکتا الکترونیک یکی از مهم ترین فروشگاه های الکترونیکی است که در زمینه صادرات و واردات انواع اتصال دهنده های الکتریکی یا ترمینال های برقی فعالیت می کند. مشتریان می توانند در هر ساعتی از شبانه روز به این فروشگاه اینترنتی مراجعه کنند و با انواع محصولات آن آشنا شوند.