02166747591-66753201

مشتریان محترم خریدهای بالای 25.000.000ریال بصورت رایگان ارسال میگردد- به دلیل نوسانات نرخ ارز احتمال تغییر قیمت پس از ثبت فاکتور وجود دارد و درضمن مرجوعی و تعویض کالا حداکثر تا 7 روز از تاریخ فاکتور انجام میگردد(شامل خریدحضوری و تلفنی نمیباشد)

All Products
 کانکتور 1.25 میلی متر(fh):
کانکتور 1.25 میلی متری  که بانام pbیا fhشناخته میشود یکی از پراستفاده ترین کانکتور ها در انواع بردها است چون دارای فاصله ریز استکه باعث میشود در بردها جای کمتری را بخود اختصاص دهد. کانکتور قطعه ای است که جریان را بین دو قطعه دیگر بصورت ثابت برقرار میکند.و آن را از عوامل  محیطی خارجی محافظت میکند.
کانکتورها اجزاء اصلی سیستم های الکترونیکی هستندآنها به عنوان پل در مدارها عمل میکنندو کیفیت آنها تاثیرزیادی برعملکرد و کیفیت محصولات دارد.
 برای دیدن مشخصات ،قیمت و خرید انواع کانکتور 1.50میلیمتر اینجا کلیک کنید.
 
 

آشنایی با مشخصات فنی کانکتور FH


کانکتور FH

کانکتور FH یکی از مهم ترین انواع ترمینال های برقی است که امروزه در تعداد زیادی از کارخانه های مختلف در سراسر جهان تولید می شود و برای مصارف مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع کانکتور در کارخانه در استاندارد های مختلف تولید می شود. از مهم ترین و رایج ترین استاندارد های این نوع کانکتور می توان به به استاندارد های 60389 E و 20812 LR اشاره کرد. در هنگام خرید کانکتور FH حتما به مدل، ابعاد و استاندارد آن توجه کنید.

 

بررسی خصوصیات انواع کانکتور FH

کانکتور ها در کارخانه های مختلف در ابعاد و سایز های مختلف تولید می شوند. اندازه ارتفاع در این نوع کانکتور 1.2 میلی متر و ضخامت آن حدود 3.55 میلی متر است. از این نوع کانکتور برای برقراری جریان الکتریکی بین قطعات مختلف کامپیوتر ها و وسایل برقی استفاده می شود.

این نوع کانکتور در دو جنس نری و مادگی تولید می شود. بخش نری به بخشی گفته می شود که از تعداد مشخصی سوزن های فلزی بسیار ریز و کوچک به نام پین ساخته می شود و برای اتصال در حفره های داخلی بخش مادگی قرار می گیرد. برای اتصال دو بخش مادگی و نری از بخش اتصال استفاده می شود. بخش اتصال به بخشی گفته می شود که از تعدادی قطعات فلزی ریز تشکیل می شود و زمینه مناسبی را برای اتصال محکم دو بخش نری و مادگی فراهم می کند.

 تعداد بخش اتصال در انواع مختلف این نوع کانکتور با یکدیگر متفاوت است و به کارایی و عملکرد کانکتور بستگی دارد. در این نوع کانکتور برای اتصال بهتر بین قطعات مختلف از نقاط تماس داخلی دو طرفه استفاده می شود. این امر موجب می شود که اتصال قطعات مختلف کانکتور در دو بخش بالا و پایین به خوبی انجام شود.

در ساخت بخش اتصال این نوع کانکتور از مواد شیمیایی که در برابر حرارت و دمای بالا مقاوم هستند استفاده می شود. از مهمترین انواع این نوع کانکتور می توان به کانکتور FH نری 1/25 میلی متر و  کانکتور FH ماده سیم دار25 /1 میلی متر اشاره کرد.

 

فروش کانکتور FH در فروشگاه یکتا الکترونیک

فروشگاه یکتا الکترونیک یکی از مهمترین فروشگاه های اینترنتی است که زمینه مناسبی را برای واردات و صادرات انواع کانکتور ها یا اتصال دهنده های الکتریکی فراهم کرده است. این فروشگاه در زمینه پخش انواع ترمینال های برقی فعالیت می کند‌ و شرایط بسیار ویژه ای را برای مشتریان خود فراهم می کند.