02166747591-66753201

مشتریان محترم خریدهای بالای 25.000.000ریال بصورت رایگان ارسال میگردد- به دلیل نوسانات نرخ ارز احتمال تغییر قیمت پس از ثبت فاکتور وجود دارد و درضمن مرجوعی و تعویض کالا حداکثر تا 7 روز از تاریخ فاکتور انجام میگردد(شامل خریدحضوری و تلفنی نمیباشد)

All Products
 
 

آشنایی با مشخصات فنی دی کانکتور کابلی

 

دی کانکتور کابلی

کارخانه های تولید کننده دی کانکتور کابلی سعی می کنند که در تولید این نوع دی کانکتور از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه و قطعات استفاده کنند. هر چقدر که کیفیت قطعات استفاده شده در یک دی کانکتور بهتر باشد، در نتیجه کارایی و عملکرد آن نیز بیشتر است. دی کانکتور کابلی به نوعی اتصال دهنده الکتریکی گفته می شود که برای انتقال جریان الکتریسیته بین قطعات مختلف مدار ها و برد های الکتریکی استفاده می شود و از طریق اتصال به پورت یا اینترفیس زمینه مناسبی را برای اتصال دستگاه ها و سیستم های ارتباطی مختلف فراهم می کند.

 

بررسی خصوصیات انواع دی کانکتور کابلی

این نوع کانکتور از بخش های مختلفی مثل بخش مادگی، نری و اتصال تشکیل می شود. بخش نر در این نوع کانکتور از یک تا چند پین تشکیل می شود. بخش مادگی از حفره هایی تشکیل شده است که قطعات فلزی بخش نر به آن متصل می شود. دو بخش مادگی و نری در این نوع دی کانکتور توسط بخشی به نام بخش اتصال به یکدیگر متصل می شوند.

 بخش اتصال از تعدادی قطعات فلزی بسیار ریز و کوچک تشکیل شده است که زمینه مناسبی را برای اتصال دو کابل نر و مادگی فراهم می کند. اگر دو کابل نر و مادگی به خوبی به یکدیگر متصل نشوند، دی کانکتور نمی تواند جریان الکتریکی را بین قطعات مختلف مدار با برد در سیستم های تصویری یا صوتی برقرار کند.

اندازه گام در انواع مختلف این نوع دی کانکتور با یکدیگر متفاوت است. بنابراین در هنگام خرید دی کانکتور کابلی حتما به این موضوع توجه کنید. گام به فاصله بین دو بخش اتصال گفته می شود. بخش های اتصال در این نوع کانکتور بر اساس یک الگوی خاص در کنار یکدیگر قرار گرفته اند‌. گاهی دو دی کانکتور از نظر شکل ظاهری و سایز کاملا مشابه یکدیگر هستند اما اندازه گام در این دو دی کانکتور با یکدیگر متفاوت است. همین امر موجب می شود که کارایی و عملکرد آن ها با یکدیگر متفاوت باشد.

 

فروش دی کانکتور کابلی در فروشگاه یکتا الکترونیک

امروزه زمینه مناسبی برای برقراری تعاملات کاری بین کشور های مختلف فراهم شده است. در نتیجه کشور های مختلف می توانند از طریق واردات، نیاز خود را در زمینه های مختلف تامین کنند. فروشگاه یکتا الکترونیک یکی از مهمترین فروشگاه های اینترنتی است که در زمینه واردات و صادرات اتصال دهنده های الکتریکی فعالیت می کند. این فروشگاه بستر مناسبی را برای پخش انواع دی کانکتور های مختلف مثل پخش دی کانکتور کابلی در سراسر کشور فراهم می کند.

 
در یکتاالکترونیک انواع  دی کانکتور کابلی  وجود است. میتوانید خرید خوبی راداشته باشید.
این دی کانکتور از نظر جنسیت دو نوع نری و مادگی می باشد. 
برای خرید دی کانکتور کابلی صنعتی از اینجا کلیک کنید .