02166747591-66753201

مشتریان محترم خریدهای بالای 25.000.000ریال بصورت رایگان ارسال میگردد- به دلیل نوسانات نرخ ارز احتمال تغییر قیمت پس از ثبت فاکتور وجود دارد و درضمن مرجوعی و تعویض کالا حداکثر تا 7 روز از تاریخ فاکتور انجام میگردد(شامل خریدحضوری و تلفنی نمیباشد)

All Products

کانکتور zhبا فاصله پایه 1.5 میلی متری به کانکتور 1.5 میلیمتری معروف است .
 

آشنایی با مشخصات فنی کانکتور HZ

 

کانکتور HZ

کانکتور HZ یکی از مهم ترین انواع کانکتور ها یا اتصال دهنده های الکتریکی است که برای انتقال جریان الکتریسیته در مدار ها یا برد های الکتریکی مورد استفاده قرار می گیرد. این کانکتور در صنعت به نام کانکتور میکرو TSJ نیز شناخته می شود. امروزه این نوع کانکتور در ابعاد، فرم ها و مدل های مختلف تولید می شود و برای مصارف مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. بنابراین مشتریان در هنگام خرید کانکتور HZ حتما باید به نوع و مدل آن توجه کنند زیرا  عملکرد و کارایی انواع مختلف این نوع کانکتور با یکدیگر متفاوت است.

 

بررسی خصوصیات انواع کانکتور HZ

سایز و اندازه این نوع کانکتور بسیار کوچک است به گونه ای که ارتفاع نصب در این نوع کانکتور 5.6 میلی متر و ضخامت آن حدود 3.5 میلی متر است. بنابراین این نوع کانکتور در صنعت جزء یکی از کوچکترین انواع اتصال دهنده های الکتریکی محسوب می شود. 

برای اتصال محکم تر دو بخش مادگی و نری در این نوع کانکتور، تعداد مشخصی لنز نگهدارنده تماس در روی محفظه ارتجاعی تعبیه شده است. این لنز ها زمینه مناسبی را برای اتصال دو بخش مادگی و نری فراهم می کنند‌. بخش اتصال از تعدادی قطعات فلزی بسیار ریز و کوچک تشکیل می شود که در اتصال دو بخش نری و مادگی نقش مهمی دارد. گام یکی از مهمترین فاکتور های اصلی در انتخاب یک نوع کانکتور است. گام در کانکتور به فاصله دو مرکز بخش اتصال از یکدیگر گفته می شود. فاصله دو بخش اتصال یا گام در در کانکتور ZH نری 1/25میلی متر و کانکتور ZH ماده سیم دار1/25میلی متر، 1.25 میلی متر است. اندازه گام در انواع مختلف این نوع کانکتور با یکدیگر متفاوت است.

در مرکز بخش اتصال این نوع کانکتور یک فرورفتگی یا گودی طراحی شده است که زمینه مناسبی را برای اتصال محکم تر بین قطعات مختلف کانکتور فراهم می‌کند. همین امر موجب شده است که این نوع کانکتور در برابر امواج مکانیکی و لرزشی بسیار مقاوم باشد. بنابراین استفاده از این کانکتور در شرایط جریان کم و ولتاژ پایین بسیار مناسب است.

 

پخش کانکتور HZ در فروشگاه یکتا الکترونیک

فروشگاه یکتا الکترونیک یکی از مهم ترین فروشگاه های اینترنتی است که نقش بسیار مهمی در تامین نیاز های صنعتی کشور در زمینه انواع کانکتور ها و اتصال دهنده های الکتریکی دارد. این فروشگاه توانسته است در طول مدت زمان فعالیت خود زمینه مناسبی را برای فروش انواع کانکتور های کوچک مثل فروش کانکتور HZ فراهم کند.

 برای خرید کانکتور PHD در اینجا کلیک کنید .