02166747591-66753201

مشتریان محترم خریدهای بالای 25.000.000ریال بصورت رایگان ارسال میگردد- به دلیل نوسانات نرخ ارز احتمال تغییر قیمت پس از ثبت فاکتور وجود دارد و درضمن مرجوعی و تعویض کالا حداکثر تا 7 روز از تاریخ فاکتور انجام میگردد(شامل خریدحضوری و تلفنی نمیباشد)

All Products
 در یکتا الکترونیک  انواع ترمینال فونیکس بافاصله پایه 3.5 موجود است که میتوانید خرید کنید.

آشنایی با مشخصات فنی ترمینال فونیکس با فاصله پایه 3.5

 

ترمینال فونیکس با فاصله پایه 3.5 یکی از پرکاربرد ترین انواع ترمینال های فونیکس یا مادگی سبز رنگ است. این نوع ترمینال در اتصال سیم ها به مدار های الکتریکی مختلف نقش مهمی دارد. ترمینال فونیکس در انواع مختلف روبردی و فشاری تولید می شود. فاصله پایه ها در ترمینال فونیکس بر اساس کارایی و عملکرد آن تعیین می شود. در کشور ایران تعداد زیادی کارخانه در زمینه تولید و پخش ترمینال فونیکس با فاصله پایه 3.5 میلی متر فعالیت می کنند. از این نوع ترمینال در ساخت انواع تجهیزات و دستگاه های برقی استفاده می شود.

 

 

ترمینال فونیکس با فاصله پایه 3.5

بررسی خصوصیات انواع ترمینال فونیکس با فاصله پایه 3.5

مشتریان باید در هنگام خرید ترمینال فونیکس با فاصله پایه 3.5 به ابعاد، شکل ظاهری و فاصله پایه در آن توجه کنند‌. زیرا ممکن است که شکل ظاهری و ابعاد دو ترمینال فونیکس کاملا با یکدیگر یکسان باشد. اما فاصله گام یا فاصله دو بخش اتصال در آن با یکدیگر متفاوت باشد. گام یا فاصله پایه در این نوع ترمینال معادل 3.5 میلی متر است. امروزه تعداد زیادی فروشگاه ترمینال فونیکس با فاصله پایه 3.5 در زمینه پخش و فروش این نوع اتصال دهنده الکتریکی فعالیت می کنند.

این نوع اتصال دهنده الکتریکی زمینه مناسبی را برای اتصال محکم سیم ها به نقاط مختلف مدار ها یا برد های الکتریکی فراهم می کند. همچنین در مقاومت الکتریکی مدار ها نقش بسیار مهمی دارد. به همین دلیل استفاده از این نوع ترمینال فونیکس طول عمر انواع قطعات الکتریکی را افزایش می دهد‌.

کارخانه ها باید در تولید این نوع ترمینال از بهترین و با کیفیت ترین فلزات و پلاستیک استفاده کنند. زیرا هر چقدر که کیفیت مواد اولیه به کار برده شده در ساختار این نوع ترمینال کمتر باشد، طول عمر و کارایی آن کاهش می یابد.

 

ترمینال فونیکس

این نوع ترمینال از دو بخش نری و مادگی ساخته می شود. سیم ها در سوراخ های بخش مادگی قرار می گیرند. بخش نری از تعدادی پین یا سوزن فلزی تشکیل می شود که از طریق لحیم کاری به برد الکتریکی متصل می شود. هر چقدر که اتصال دو بخش نری و مادگی به یکدیگر محکم تر صورت بگیرد، کارایی و عملکرد ترمینال بیشتر می شود.

 

فروشگاه یکتا الکترونیک

فروشگاه یکتا الکترونیک یکی از مهم ترین و با سابقه ترین فروشگاه های ترمینال فونیکس است که در زمینه صادرات، واردات و فروش انواع ترمینال های پیچی مثل فروش ترمینال فونیکس با فاصله پایه 3.5 فعالیت می کند.

 

 
 ترمینال روبردی 3.5 میلیمتری این ترمینال در بازار به ترمینال پیچی یا ترمینال نردبانی هم شناخته شده است که فاصله بین پین هاش 3.5 میلیمتر می باشد و به صورت صاف ( ST)  و رایت ( RA) موجود میباشد که به صورت ماده و نر قابل عرضه میباشد . 
برای خرید ترمینال فونیکس 3.5 میلی متری به صورت اینترنتی با کیفیت عالی و قیمت مناسب میتوانید از همین صفحه اقدام نمایید .