02166747591-66753201

مشتریان محترم خریدهای بالای 25.000.000ریال بصورت رایگان ارسال میگردد- به دلیل نوسانات نرخ ارز احتمال تغییر قیمت پس از ثبت فاکتور وجود دارد و درضمن مرجوعی و تعویض کالا حداکثر تا 7 روز از تاریخ فاکتور انجام میگردد(شامل خریدحضوری و تلفنی نمیباشد)

All Products
 در یکتا الکترونیک  انواع کانکتور اتصال به باطری موجود است که میتوانید خرید خوبی را با ما تجربه کنید.
این کانکتوردر برابر حرارت مقاوم و جنس آن نسوز می باشد که در هنگام لحیم کاری به هیچ عنوان کانکتور شما به کانکتور باطری نباید متصل باشد وگرنه هویه برقی باعث تخلیه خیلی سریع باتری شده و آسیب جدی به باطری وارد خواهد شد .

آشنایی با مشخصات فنی کانکتور اتصال به باطری

 

کانکتور اتصال به باطری یکی از مهم ترین انواع ترمینال های برقی یا رابط های الکتریکی است. کانکتور اتصال به باتری زمینه مناسبی را برای اتصال باتری به مادر برد یا مینی برد در انواع وسایل ارتباطی مثل تلفن همراه و تبلت فراهم می کند. از طریق این نوع کانکتور می توان انتقال جریان الکتریکی را بین باتری و مادر برد به راحتی قطع یا وصل کنید. امروزه تعداد زیادی کارخانه در سراسر جهان در زمینه تولید و پخش کانکتور اتصال به باطری تأسیس شده اند.

 

کانکتور اتصال به باطری

بررسی خصوصیات انواع کانکتور اتصال به باطری

مشتریان باید در هنگام خرید کانکتور اتصال به باطری، حتما به نوع کانکتوری که در باتری درج شده است، توجه کنند.‌ کارخانه ها به منظور سهولت کار برای مشتریان، نوع کانکتوری را که متناسب با باتری است بر روی آن درج می کنند. در این حالت مشتری می تواند به راحتی کانکتور مورد نیاز خود را خریداری کند.

امروزه در کشور ایران و سایر کشور های جهان تعداد زیادی فروشگاه کانکتور اتصال به باطری در زمینه فروش و صادرات انواع کانکتور باتری فعالیت می کنند. کانکتور های اتصال به باتری در ابعاد، اشکال و سایز های مختلف تولید می شوند.

کارخانه های تولید کننده کانکتور اتصال باتری، سعی می کنند که در تولید این نوع کانکتور از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت استفاده کنند. بدیهی است هر چقدر که کیفیت و جنس قطعات فلزی و پلاستیکی به کار رفته در تولید کانکتور بهتر باشد، قیمت کانکتور اتصال به باطری بیشتر می شود.

این نوع کانکتور در مقابل تغییرات دما و حرارت بسیار مقاوم است و کارایی آن دچار اختلال نمی شود. از مواد نسوز در تولید این نوع کانکتور استفاده می شود. به همین دلیل این کانکتور قدرت زیادی در انتقال جریان الکتریکی باتری و مادر برد دارد.

 

کانکتور

این نوع کانکتور در دو جنس نری و مادگی تولید می شود. بخش نری از تعدادی پین فلزی تشکیل می شود که  برای اتصال در داخل حفره های بخش مادگی قرار می گیرند. بخش مادگی به روی برد یا مدال الکتریکی لحیم می شود. در این صورت انتقال جریان الکتریکی از طریق کانکتور بین مادر برد و باتری برقرار می شود.

 

فروشگاه یکتا الکترونیک

فروشگاه یکتا الکترونیک یکی از با سابقه ترین و بهترین فروشگاه های الکترونیکی است. این فروشگاه در زمینه صادرات، واردات و فروش انواع کانکتور های مختلف مثل فروش کانکتور اتصال به باطری بسیار موفق عمل کرده است.