02166747591-66753201

مشتریان محترم خریدهای بالای 25.000.000ریال بصورت رایگان ارسال میگردد- به دلیل نوسانات نرخ ارز احتمال تغییر قیمت پس از ثبت فاکتور وجود دارد و درضمن مرجوعی و تعویض کالا حداکثر تا 7 روز از تاریخ فاکتور انجام میگردد(شامل خریدحضوری و تلفنی نمیباشد)

All Products
 

آشنایی با دی کانکتور رو بردی صاف

 

دی کانکتور رو بردی صاف

دی کانکتور رو بردی صاف یکی از انواع دی کانکتور های subd- است که برای انتقال یا هدایت جریان الکتریکی در بین قطعه های مختلف مدار ها یا برد های الکتریکی در سیستم های رادیویی و تصویری مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع این نوع کانکتور به عنوان یک رابط تصویری و صوتی عمل می کند و نقش مهمی در انتقال صدا یا تصویر دارد. امروزه از انواع مختلف این نوع دی کانکتور برای انتقال یا هدایت جریان الکتریسیته از منبع تغذیه به قطعات مختلف در انواع کامپیوتر ها و رایانه های شخصی و صنعتی استفاده می شود. شکل ظاهری این نوع کانکتور به صورت حرف D طراحی شده است.

 

بررسی خصوصیات دی کانکتور رو بردی صاف

در ساخت این نوع کانکتور از دو ردیف پین که هر کدام شامل چند عدد پین است، استفاده می شود. پین ها نقش مهمی در کارکرد و عملکرد دی کانکتور دارند. پین ها برای اینکه در مقابل رطوبت یا هوا دچار زنگ زدگی یا فرسایش نشوند و در مقابل ضربه های فیزیکی آسیب نبینند توسط یک لایه محافظتی فلزی پوشانده می شوند.

قدرت انتقال جریان الکتریکی در دی کانکتور به تعداد پین ها و بخش اتصال آن بستگی دارد. تعداد پین ها در انواع دی کانکتور رو بردی صاف با یکدیگر متفاوت است. هر چقدر که تعداد پین ها یا تعداد سوزن های داخلی دی کانکتور بیشتر باشد، قدرت عملکرد آن نیز بیشتر است.

دی کانکتور رو بردی صاف بر اساس تعداد و شکل پین ها به دو نوع دی کانکتور رو بردی صاف مادگی و دی کانکتور رو بردی صاف نری تقسیم می شود. دی کانکتور مادگی معمولا به قطعات مختلف برد ها و مدار های الکتریکی وصل می شود و زمینه مناسبی را برای انتقال جریان الکتریسیته فراهم می کند‌. در حالی که فرم نر این نوع دی کانکتور در قسمت داخلی مادگی قرار می گیرد. در این نوع دی کانکتور دو بخش مادگی و نری توسط قطعات فلزی کوچکی به نام بخش اتصال به یکدیگر وصل می شوند. بنابراین در هنگام خرید دی کانکتور رو بردی صاف حتما به فرم و شکل آن توجه کنید.

 

فروش دی کانکتور رو بردی صاف در یکتا الکترونیک

امروزه تعداد زیادی فروشگاه اینترنتی در زمینه پخش و فروش انواع دی کانکتور ها و اتصالات الکتریکی فعالیت می کنند. فروشگاه اینترنتی یکتا الکترونیک یکی از مهمترین فروشگاه های اینترنتی است که شرایط بسیار مناسبی را برای فروش و پخش دی کانکتور رو بردی صاف در سراسر کشور فراهم کرده است.

 

در یکتاالکترونیک انواع دی کانکتور روبردی صاف وجود است. میتوانید خرید خوبی راداشته باشید.
برای خرید دی کانکتور روبردی صاف صنعتی در اینجا کلیک کنید 
دی کانکتور روبردی صاف یا سوزنی از نظر جنسیت به صورت نر و ماده می باشد و از نظر کیفیت عادی و صنعتی تقسیم می شوند