02166747591-66753201

مشتریان محترم خریدهای بالای 25.000.000ریال بصورت رایگان ارسال میگردد- به دلیل نوسانات نرخ ارز احتمال تغییر قیمت پس از ثبت فاکتور وجود دارد و درضمن مرجوعی و تعویض کالا حداکثر تا 7 روز از تاریخ فاکتور انجام میگردد(شامل خریدحضوری و تلفنی نمیباشد)

All Products

آشنایی با مشخصات فنی کانکتور فلزی نظامی 12 میلی متر

 

امروزه زمینه فعالیت تعداد زیادی فروشگاه کانکتور فلزی نظامی 12 میلی متر به عرضه و فروش انواع مختلف این نوع کانکتور ختم می شود. روز به روز بر تعداد و تنوع مراکز فروش کانکتور های فلزی افزوده می شود. مشتریان باید برای خرید کانکتور فلزی نظامی 12 میلی متر به فروشگاه های معتبر و مهمی مراجعه کنند. این فروشگاه ها باید در زمینه فروش اتصالات و رابط های الکتریکی مثل فروش کانکتور نظامی 12 میلی متر فعالیت کنند.

 

کانکتور فلزی نظامی 12 میلی متر

بررسی خصوصیات انواع کانکتور فلزی نظامی 12 میلی متر

کانکتور نظامی 12 میلی متر از دو بخش نری و مادگی تشکیل می شود. بخش نری در این نوع کانکتور از تعدادی پین یا قطعه فلزی ساخته شده است. تعداد پین های بخش نری در انواع مختلف کانکتور گرد نظامی 12 میلی متر متفاوت است. هر چقدر که تعداد پین های موجود در این نوع کانکتور بیشتر باشد، دامنه کارایی آن افزایش پیدا می کند. پین ها به نوعی قطعات فلزی رسانا گفته می شوند که نقش مهمی در انتقال داده ها در انواع مادر برد و BCP دارد.  

فاصله گام در کانکتور گرد فلزی 12 میلی متر به فاصله دو پین از یکدیگر گفته می شود. فاصله گام در نحوه اتصال پین های فلزی به برد های الکتریکی بسیار تأثیر دارد. گاهی ممکن است که دو کانکتور روسی 12 میلی متر از نظر ابعاد، سایز و شکل ظاهری کاملا مشابه یکدیگر باشند. اما فاصله گام در این دو نوع کانکتور نظامی روسی 12 میلی متر با یکدیگر تفاوت داشته باشد. زیرا گام در این دو نوع کانکتور با یکدیگر تفاوت دارد.  

 

کانکتور نظامی

قیمت کانکتور فلزی نظامی 12 میلی متر به برند و کارخانه تولید کننده آن بستگی دارد. هر چقدر که کارخانه تولید کننده این نوع کانکتور معتبر تر باشد، قیمت آن نیز بیشتر است‌. برای تولید این نوع کانکتور از دستگاه ها و تجهیزات صنعتی بسیار پیشرفته و دقیق استفاده می شود. فاصله پین ها در کانکتور گرد فلزی 12 میلی متر حدود 12 میلی متر است‌.

 

فروشگاه یکتا الکترونیک

فروشگاه یکتا الکترونیک در زمینه فروش انواع ترمینال های برقی مثل فروش کانکتور فلزی نظامی 12 میلی متر سابقه معتبری دارد. این فروشگاه گام مهمی در جهت پیشرفت کشور در زمینه واردات و صادرات انواع اتصال دهنده های الکتریکی فراهم می کند‌. همین امر موجب شده است که در طول فعالیت کاری خود از اعتبار زیادی برخوردار شود. این فروشگاه جایگاه بسیار مناسبی را در زمینه پخش کانکتور فلزی نظامی 12 میلی متر در سطح کشور به خود اختصاص داده است.

در یکتاالکترونیک انواع کانکتور فلزی قطر 12 میل موجود است. میتوانید خرید خوبی راداشته باشید.
کانکتور فلزی معمولا برای اتصال بخش های مختلف مدار مورد استفاده قرار می گیرد و از 2 پین تا 6 پین موجود می باشد .
برای خرید کانکتور فلزی با قطر 16میل به صورت اینترنتی با کیفیت عالی و قیمت مناسب می توانید از همین صفحه اقدام نمایید .