02166747591-66753201

مشتریان محترم خریدهای بالای 25.000.000ریال بصورت رایگان ارسال میگردد- به دلیل نوسانات نرخ ارز احتمال تغییر قیمت پس از ثبت فاکتور وجود دارد و درضمن مرجوعی و تعویض کالا حداکثر تا 7 روز از تاریخ فاکتور انجام میگردد(شامل خریدحضوری و تلفنی نمیباشد)

All Products
کانکتور FPC  BOTTOM  در یکتا الکترونیک  موجود است. میتوانید خرید خوبی را با ما تجربه کنید.  
این نوع از کانکتورها برای اتصال نمایشگر و تاچ اسکرین مورداستفاده قرارمیگیرد ، FPC از جمله اتصال دهنده های مخصوص اتصال پین های LCD های رنگی ، صفحات لمسی و ... می باشد که در موبایل و تجهیزات الکترونیکی کاربرد دارد. 
 
 

آشنایی با مشخصات فنی  کانکتورFPC BOTTOM


کانکتورFPC BOTTOM

کانکتورFPC BOTTOM یکی از پرکاربردترین انواع کانکتور های CPF است که زمینه مناسبی را برای اتصال انواع کابل فلت به تجهیزات مختلف مثل رایانه های شخصی، تجهیزات برقی خودرو، ADAS و مدارهای فرمان فراهم می کند. کارخانه های تولید کننده انواع کانکتورFPC BOTTOM سعی می کنند که در تولید قطعات پلاستیکی و فلزی این نوع کانکتور از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه استفاده کنند. هر چقدر که کیفیت مواد اولیه استفاده شده در ساخت این نوع کانکتور بهتر باشد، قیمت آن نیز در بازار بیشتر است. بنابراین مشتریان باید در هنگام خرید این نوع کانکتور به مدل، فرم و نوع آن حتما توجه کنند.

 

بررسی خصوصیات کانکتورFPC BOTTOM

بخش نری و مادگی در این نوع کانکتور توسط بخش های اتصال به یکدیگر متصل می شوند‌. بخش های اتصال از تعدادی قطعات فلزی بسیار ریز و کوچک ساخته شده اند که در برابر رطوبت و ضربه های مکانیکی بسیار حساس هستند.  نحوه قرار گیری بخش های اتصال در کنار یکدیگر در انواع مختلف این نوع سوکت با یکدیگر متفاوت می باشد و کاملا به نوع عملکرد و کارایی کانکتور بستگی دارد. دو بخش نر و مادگی در این کانکتور فقط می توانند در یک جهت مشخص به یکدیگر متصل شوند‌.

سیکل طول عمر در انواع مختلف سوکت FPC BOTTOM با یکدیگر متفاوت است. سیکل طول عمر به تعداد دفعاتی گفته می شود که می توان کانکتور را بدون آن که در کارایی و عملکرد آن اختلال ایجاد شود از کابل یا مدار الکتریکی جدا کرد و دوباره به برد یا مدار  وصل کرد.

تعداد پین ها در انواع مختلف سوکت FPC BOTTOM با یکدیگر متفاوت است. هر چقدر که تعداد پین ها در یک سوکت بیشتر باشد، قدرت کانکتور در انتقال جریان الکتریکی بین قطعات مختلف مدار یا برد الکتریکی بیشتر است.

 

خرید کانکتور FPC BOTTOM از فروشگاه یکتا الکترونیک

امروزه تعداد زیادی فروشگاه کانکتور FPC BOTTOM در کشور ایران و سایر کشور های جهان در زمینه فروش انواع کانکتور های CPF مثل فروش کانکتورFPC BOTTOM فعالیت می کنند. فروشگاه یکتا الکترونیک یکی از مهم ترین فروشگاه های الکترونیکی است که زمینه بسیار مناسبی را برای صادرات و واردات انواع اتصال دهنده های الکتریکی یا ترمینال های برقی فراهم می کند و بخشی از نیاز کشور را در مورد این نوع کانکتور تامین می کند. این فروشگاه توانسته است در طول مدت زمان کاری خود به موفقیت های چشمگیری دست پیدا کند‌‌.