02166747591-66753201

مشتریان محترم خریدهای بالای 25.000.000ریال بصورت رایگان ارسال میگردد- به دلیل نوسانات نرخ ارز احتمال تغییر قیمت پس از ثبت فاکتور وجود دارد و درضمن مرجوعی و تعویض کالا حداکثر تا 7 روز از تاریخ فاکتور انجام میگردد(شامل خریدحضوری و تلفنی نمیباشد)

All Products
 

آشنایی با مشخصات فنی دی کانکتور تایوانی کابلی


 

دی کانکتور تایوانی کابلی

امروزه تعداد زیادی کارخانه در سراسر جهان در زمینه تولید انواع اتصال دهنده ها یا رابط های الکتریکی فعالیت می کنند. کشور تایوان یکی از مهم ترین کشور های آسیای شرقی است که در زمینه تولید دی کانکتور تایوانی کابلی فعالیت می کند. دی کانکتور تایوانی کابلی یکی از انواع کانکتور ها یا ترمینال های برقی است که به شکل حرف D تولید می شود و به عنوان رابط صوتی یا تصویری در بسیاری از سیستم های صوتی، تصویری و کنترلی مورد استفاده قرار می گیرد. تعداد پین ها، زاویه اتصال و بخش اتصال در انواع مختلف این نوع دی کانکتور با یکدیگر متفاوت است.

 

بررسی خصوصیات انواع دی کانکتور تایوانی کابلی

این نوع دی کانکتور در دو جنس مختلف دی کانکتور تایوانی کابلی ماده و نری ساخته می شود. معمولا دی کانکتور ماده سرکابلی تایوانی برای اتصال به قطعات مختلف مدار ها و برد های الکتریکی در انواع سیستم های تصویری مثل کامپیوتر و تلویزیون استفاده می شود. این نوع دی کانکتور به عنوان رابط یا پورت ارتباطی در خروجی ویدیویی یا تصویری سیستم هایی مثل رایانه های شخصی و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. بخش نری در این نوع دی کانکتور برای اتصال در داخل بخش مادگی قرار می گیرد.

اتصال دو بخش مادگی و نری در این نوع کانکتور توسط قطعات فلزی بسیار کوچک به نام بخش اتصال یا contact صورت می گیرد. بخش اتصال، یکی از اصلی ترین بخش های تشکیل دهنده انواع دی کانکتور است. این بخش نقش مهمی در فعالیت و کارکرد دی کانکتور دارد. بنابراین در هنگام خرید دی کانکتور تایوانی کابلی باید به نوع قطعات فلزی به کار رفته در contact و زاویه اتصال آن توجه کنید. زاویه اتصال در انواع مختلف این نوع دی کانکتور با یکدیگر متفاوت است و معمولا از نوع صاف یا صفر درجه می باشد. زاویه اتصال دی کانکتور به نوع کارکرد و عملکرد آن بستگی دارد.

 

فروش دی کانکتور تایوانی کابلی در یکتا الکترونیک

امروزه تعداد زیادی شرکت و فروشگاه اینترنتی در کشور ایران در زمینه واردات و صادرات انواع ترمینال های برقی فعالیت می کنند. فروشگاه اینترنتی یکتا الکترونیک یکی از مهم ترین فروشگاه هایی است که در زمینه واردات و پخش دی کانکتور تایوانی کابلی در سراسر کشور بسیار موفق عمل کرده است. این فروشگاه توانسته است بخش عمده ای از نیاز کشور را به انواع کانکتور ها و اتصال دهنده های الکتریکی تأمین کند
 
در یکتاالکترونیک انواع دی کانکتورتایوانی کابلی DB موجود است. میتوانید خرید خوبی راداشته باشید.
دی کانکتور تایونی کابلی DB از نظر جنسیت به صورت نری و مادگی می باشد شامل 9 پین ، 15 پین ، 25 پین ، 37 پین ،50 پین می باشد .   
برای خرید دی کانکتور فلتخور از از اینجا کلیک کنید .