02166747591-66753201

مشتریان محترم خریدهای بالای 25.000.000ریال بصورت رایگان ارسال میگردد- به دلیل نوسانات نرخ ارز احتمال تغییر قیمت پس از ثبت فاکتور وجود دارد و درضمن مرجوعی و تعویض کالا حداکثر تا 7 روز از تاریخ فاکتور انجام میگردد(شامل خریدحضوری و تلفنی نمیباشد)

All Products
  در یکتا الکترونیک  انواع ترمینال آبیDG301  موجود است که میتوانید خرید کنید.

آشنایی با مشخصات فنی  ترمینال آبی301 DG

 

ترمینال آبی301 DG یکی از مهم ترین انواع ترمینال های آبی است که برای اتصال قطعات مختلف الکتریکی به یکدیگر مورد استفاده قرار می گیرد. از این نوع ترمینال آبی در ساخت بسیاری از دستگاه های برقی و صنعتی استفاده می شود. امروزه تعداد زیادی فروشگاه ترمینال آبی 301 DGدر زمینه فروش این نوع ترمینال آبی فعالیت می کنند. کشور ایران مدتی است که در زمینه تولید و پخش ترمینال آبی 301 DG به خود کفایی رسیده است و به موفقیت های مهمی در این زمینه دست یافته است.

 

ترمینال آبی301 DG

بررسی خصوصیات انواع ترمینال آبی 301 DG

مشتریان باید در هنگام خرید ترمینال آبی 301 DG به خصوصیات ظاهری و فنی آن توجه کنند. تعداد پین ها یا پایه های الکتریکی در انواع مختلف ترمینال های آبی متفاوت است. تعداد پین ها در این نوع ترمینال حداقل 2 عدد است. هر چقدر که تعداد سوزن های فازی یا پین های ترمینال آبی بیشتر باشد، دامنه کارایی و کیفیت عملکرد آن وسیع تر است.

استفاده از این نوع ترمینال آبی برای اتصال به مدار چاپی یا BCP در صنعت بسیار رایج است. BCP به نوعی مدار چاپی نارسانا گفته می شود که قطعات الکتریکی در ساختار آن به خوبی به یکدیگر متصل شده اند. از BCP برای افزایش سرعت و کارایی بهتر انواع مدار ها و برد های الکتریکی استفاده می شود.

یکی از مهمترین مزیت های ترمینال آبی  301DG این است که می تواند به تعدادی از ترمینال های آبی دیگر متصل شود. در این صورت تعداد پایه های الکتریکی یا پین ها افزایش می یابد و کارایی ترمینال آبی دو چندان می شود.

فاصله پخش های اتصال در انواع مختلف این نوع ترمینال آبی متغیر است. گام به فاصله دو بخش اتصال در ترمینال گفته می شود. گام نقش بسیار مهمی در کارایی ترمینال دارد. ممکن است که دو ترمینال آبی از نظر خصوصیات ظاهری و فیزیکی کاملا مشابه یکدیگر باشند اما فاصله گام در آن دو متفاوت باشد. همین امر موجب می شود که عملکرد و کارایی دو ترمینال با یکدیگر تفاوت داشته باشد.

 

ترمینال آبی

فروشگاه یکتا الکترونیک

فروشگاه یکتا الکترونیک از سال 1386 در زمینه صادرات،‌ واردات و فروش انواع ترمینال های آبی و برقی مثل فروش ترمینال آبی301 DG فعالیت می کند. این فروشگاه الکترونیکی توانسته است در مدت زمان فعالیت خود تعداد زیادی مشتری را از سراسر کشور جذب کند. روز به روز بر اهمیت و اعتبار این فروشگاه اینترنتی افزوده می شود.

 

 
 این ترمینال یکی از رایج ترین کانکتور های هست که برای اتصال سیم به بردهای الکترونیکی مورد استفاده قرار میگیرد که فاصله پایه هاش 5.08 میلی متری می باشد و دارای پایه های که به آسانی در سوراخ های برد الکترونیکی فرو می رود ، همچنین این ترمینال ها این قابلیت را دارند که به صورت چند تایی در کنار هم چفت شوند . 
برای خرید ترمینال DG301  به صورت اینترنتی با کیفیت عالی و قیمت مناسب می توانید از همین صفحه اقدام نمایید .