02166747591-66753201

مشتریان محترم خریدهای بالای 25.000.000ریال بصورت رایگان ارسال میگردد- به دلیل نوسانات نرخ ارز احتمال تغییر قیمت پس از ثبت فاکتور وجود دارد و درضمن مرجوعی و تعویض کالا حداکثر تا 7 روز از تاریخ فاکتور انجام میگردد(شامل خریدحضوری و تلفنی نمیباشد)

All Products
 در یکتا الکترونیک  انواع سیم  بردبرد موجود است که میتوانید خرید کنید.
این سیم ها مخصوص اتصالات بردبورد بوده و با استفاده از این سیم ها مدارهای روی برد بورد را به راحتی  و با سرعت بیشتری میتوان بست .
 
 

مشخصات فنی سیم برد برد

 

سیم برد برد به نوعی اتصال دهنده الکتریکی گفته می شود که توسط یک لایه محافظتی پلاستیکی پوشانده می شود. استفاده از این نوع سیم برای برقراری جریان الکتریکی بین قطعات مختلف مدار های الکتریکی بسیار رایج است. امروزه تعداد زیادی کارخانه در زمینه تولید این نوع سیم فعالیت می کنند. معمولا برای ساخت این نوع سیم از فلز مس استفاده می شود. زیرا فلز مس بسیار رسانا است و نقش مهمی در انتقال جریان الکتریسیته دارد.

 

سیم برد برد

بررسی خصوصیات انواع سیم برد برد

سیم برد برد برای برقراری ارتباط و اتصال در انواع مدار ها و برد ها استفاده می شود. سیم های فلزی برد برد در برابر هوا و اکسیژن به سرعت دچار زنگ زدگی و پوسیدگی می شوند. همچنین در برابر ضربه های فیزیکی بسیار آسیب پذیر هستند و عملکرد آن ها دچار اختلال می شود. به همین دلیل از انواع کاور های پلاستیکی برای پوشاندن این نوع سیم استفاده می شود‌.

 ابعاد و سایز سیم های برد برد با یکدیگر متفاوت است. امروزه سیم های برد برد در قالب بسته های مختلف به بازار عرضه می شود. هر چقدر که ابعاد و سایز این نوع سیم بیشتر باشد، قیمت آن نیز بیشتر است. بنابراین مشتریان باید در هنگام خرید سیم برد برد به خصوصیات فیزیکی آن دقت کنند.

قیمت سیم برد برد به نوع کیفیت و کارایی آن بستگی دارد. هر چقدر که از مواد اولیه با کیفیت تر در ساخت این نوع سیم استفاده شود، عملکرد و کارایی آن بیشتر است.

این نوع سیم در رنگ بندی های مختلف تولید می شود. مثلاً ممکن است که در یک بسته 20 عددی از این نوع سیم، از 10 رنگ مختلف استفاده شود. هر چقدر که رنگ بندی سیم های برد برد بیشتر باشد، کار کردن با آن ها برای کاربر راحت تر است. کشور ایران مدتی است که در زمینه تولید این نوع سیم‌ به خود کفایی رسیده است.

 

خرید سیم فلزی

 

خرید انواع سیم از فروشگاه یکتا الکترونیک

فروشگاه یکتا الکترونیک یکی از بهترین فروشگاه های اینترنتی می باشد. این فروشگاه فعالیت خود را به صورت رسمی از سال 1386 در کشور ایران آغاز کرده است. فروشگاه یکتا الکترونیک در زمینه صادرات، واردات و فروش انواع سیم ها مثل فروش سیم برد برد فعالیت می کند. این فروشگاه شرایط بسیار مناسبی را برای مشتریان خود فراهم می کند. به گونه ای که روز به روز بر تعداد طرفداران و مشتریان فروشگاه یکتا الکترونیک افزوده می گردد.