02166747591-66753201

مشتریان محترم خریدهای بالای 25.000.000ریال بصورت رایگان ارسال میگردد- به دلیل نوسانات نرخ ارز احتمال تغییر قیمت پس از ثبت فاکتور وجود دارد و درضمن مرجوعی و تعویض کالا حداکثر تا 7 روز از تاریخ فاکتور انجام میگردد(شامل خریدحضوری و تلفنی نمیباشد)

All Products
در اینجا انواع کابل فلت 2.54 میلی متر موجود است.FFC 2.54 mm  معمولا به کابل تخت بسیار نازک اشاره دارد که معمولا در وسایل الکترونیکی همچون لپ تاب و تلفن همراه یافت میشود.دو سر کابل جهت اتصال به سوکت است به طوری که کابل را ضخیم تر میکند.
شما میتوانید در سایت یکتاالکترونیک اقدام به خرید کابل فلت کنید.

آشنایی با مشخصات فنی کابل فلت 2/54 میلی متر

 

کابل فلت 2/54 میلی متر به نوعی رابط الکتریکی گفته می شود که فاصله بخش های اتصال در آن از یکدیگر معادل 2/54 میلی متر است. فاصله گام یکی از مهم ترین عوامل تأثیر گذار بر نحوه کارایی و عملکرد کابل فلت است. این نوع کابل فلت از مجموعه ای از رشته سیم های فلزی ساخته شده است که توسط یک کاور پلاستیکی پوشانده می شوند. ضخامت و قطر این نوع کابل در مقایسه با سایر کابل های موجود در بازار مثل کابل های استوانه ای و گرد کمتر است. زیرا رشته سیم ها به خوبی در کنار یکدیگر فشرده شده اند. امروزه تعداد زیادی فروشگاه کابل فلت 2/54 میلی متر در کشور ایران و سایر کشور های جهان در زمینه عرضه و پخش این نوع کابل فلت فعالیت می کنند‌.

 

کابل فلت 2/54 میلی متر

بررسی خصوصیات انواع  کابل فلت

تعداد پین ها در انواع مختلف کابل فلت با یکدیگر متفاوت است. پین ها به قطعات فلزی گفته می شوند که نقش مهمی در اتصال کابل فلت به انواع برد های الکتریکی دارند. در ساخت پین ها از فلز مس استفاده می کنند. زیرا قدرت رسانایی فلز مس بسیار زیاد است. امروزه استفاده از این نوع کابل در صنعت برای انتقال جریان الکتریکی بین قسمت های مختلف مدار ها و برد های الکتریکی بسیار افزایش پیدا کرده است.

مشتریان باید در هنگام خرید کابل فلت 2/54 میلی متر به مشخصات فنی، ابعاد، سایز و خصوصیات ظاهری آن توجه کنند. هر چقدر که کیفیت قطعات به کار رفته در کابل و کارایی آن بیشتر باشد، قیمت کابل فلت 2/54 میلی متر نیز بیشتر می شود.از این نوع کابل فلت برای اتصال دو یا چند مدار و برد الکتریکی به یکدیگر استفاده می شود.

 

کابل فلت

 کشور ایران مدتی است که توانسته است بستر مناسبی را برای تولید و پخش کابل فلت 2/54 میلی متر فراهم کند. ضخامت این کابل فلت بسیار کم است و می تواند از شکاف ها و روزنه های بسیار باریک به خوبی عبور کند. کابل فلت می تواند تغییرات دما و ولتاژ را به خوبی تحمل کند و عملکرد آن دچار اختلال نشود.

 

فروشگاه یکتا الکترونیک

فروشگاه یکتا الکترونیک مدتی است که در زمینه فروش انواع کابل های فلت مثل فروش کابل فلت 2/54 میلی متر فعالیت می کند. این فروشگاه یکی از با سابقه ترین فروشگاه های الکترونیکی است که بیش از یک دهه است که در زمینه صادرات، واردات و فروش انواع رابط های الکتریکی مشغول به فعالیت است.