02166747591-66753201

مشتریان محترم خریدهای بالای 25.000.000ریال بصورت رایگان ارسال میگردد- به دلیل نوسانات نرخ ارز احتمال تغییر قیمت پس از ثبت فاکتور وجود دارد و درضمن مرجوعی و تعویض کالا حداکثر تا 7 روز از تاریخ فاکتور انجام میگردد(شامل خریدحضوری و تلفنی نمیباشد)

All Products
 فروشگاه یکتاالکترونیک مرکز پخش و فروش آنلاین  انواع کانکتور مخابراتی 2.54 میلی متری است . 

بررسی خصوصیات کانکتور مخابراتی

کانکتور مخابراتی به نوعی رابط الکتریکی گفته می شود که برای اتصال کابل های دیتا در ایستگاه های بیرونی، مراکز سیار و در ساختمان های دیتاسنتر مورد استفاده قرار می گیرد.‌ قطعات مختلف به کار رفته در کانکتور مخابراتی باید در برابر تغییرات و نوسان دما مقاوم باشند و در اثر افزایش دما دچار سوختگی یا فرسایش نشوند. این قطعات نباید در مقابل آسیب ها و ضربه های فیزیکی آسیب پذیر باشند و در طول زمان باید عملکرد و کارایی مناسبی داشته باشند. هنگامی که از این کانکتور ها برای اتصال کابل های دیتا استفاده می شود باید به خوبی بخش های مختلف کابل ها را به یکدیگر متصل کنند و در هنگام تعمیر قسمت های مختلف کابل های دیتا، آسیب نبینند و در انتقال جریان الکتریکی بین قسمت های مختلف مدار های الکتریکی در کابل ها دچار مشکل نشوند.

عملکرد کابل های دیتا، کانکتور ها و سوکت ها در مخابرات، باید چندین بار در طول سال از نظر ایمنی بررسی شود. در این حالت کانکتور های مخابراتی باید از کابل ها جدا شوند و از نظر کیفیت و عملکرد مورد ارزیابی قرار بگیرند. بنابراین این نوع کانکتور باید این قابلیت را داشته باشد که بدون آن که در نحوه کارایی آن مشکلی پیش بیاید در طول سال چند بار از کابل های دیتا جدا شده و دوباره به آن ها متصل شود.

 

بررسی انواع کانکتور مخابراتی

با توجه به اینکه امروزه در کابل های دیتای مخابراتی از تعداد زیادی سوکت یا کانکتور مخابراتی استفاده می شود، باید قیمت انواع کانکتور مخابراتی کاملا مناسب باشد تا هزینه های گزافی به مخابرات تحمیل نشود. کانکتور های مخابراتی در قالب استاندارد های مختلفی تولید شده و به بازار عرضه می شوند. کانکتور های Rj-11 و 12-Rj برای اتصال مدار ها و برد های الکتریکی در تلفن ها و کابل های دیتا در مخابرات استفاده می شوند. تعداد پین های فلزی در این نوع کانکتور ها بین 4 تا 6 عدد است. در هنگام خرید کانکتور مخابراتی حتما باید به نوع استاندارد و تعداد پین های به کار رفته در آن ها دقت کنید. در ادامه با برخی از انواع کانکتور های مخابراتی آشنا می شویم.

·        کانکتور AMS

·        کانکتور CNB

·        کانکتور CNT

 

فروشگاه اینترنتی کانکتور مخابراتی

فروشگاه یکتا الکترونیک یکی از بهترین انواع فروشگاه های اینترنتی است که در زمینه فروش انواع اتصالات و کانکتورها مثل فروش کانکتور مخابراتی فعالیت می کند‌ و بستر بسیار مناسبی را برای صادرات و واردات انواع اتصال دهنده های الکتریکی فراهم کرده است.

 

کانکتور مخابراتی2.54 میلیمتری وسیله ای است که در صنعت مخابرات برای اتصال کابل های دیتا از آن استفاده میشود.این کانکتورهای مخابراتی به تناسب کاربرد شامل انواع و اقسام میشود. کانکتورهای مخابراتی دارای سه قطعه می باشند:1- کانکتور مخابراتی نری2-کانکتورمخابراتی مادگی3-کانکتور پین فلزیو در انواع کانکتورمخابراتی از  کانکتورمخابراتی 3پین-کانکتورمخابراتی 4پین-کانکتورمخابراتی5پین-کانکتورمخابراتی6پین-کانکتورمخابراتی7پین-کانکتورمخابراتی 8پین -کانکتورمخابراتی 9پین-کانکتورمخابراتی 10پین-کانکتورمخابراتی11پین تا مخابراتی12 پین است .
 برای خرید کانکتور پاور اینجاکلیک کنید. 
در بازار بعضی از اشخاص کانکتور مخابراتی به اسم کانکتور XH می شناسند .

برای آشنایی با کانکتور مخابراتی این ویدیو را از دست ندید.