02166747591-66753201

مشتریان محترم خریدهای بالای 25.000.000ریال بصورت رایگان ارسال میگردد- به دلیل نوسانات نرخ ارز احتمال تغییر قیمت پس از ثبت فاکتور وجود دارد و درضمن مرجوعی و تعویض کالا حداکثر تا 7 روز از تاریخ فاکتور انجام میگردد(شامل خریدحضوری و تلفنی نمیباشد)

All Products

مرکز پخش و فروش آنلاین انواع کانکتور PHو یا کانکتور مینیاتوری درفروشگاه یکتاالکترونیک میباشد. شما میتوانید قیمت کانکتور مینیاتوری رادر این فروشگاه مشاهده کنید.

بررسی مشخصات فنی کانکتور مینیاتوری

کانکتور مینیاتوری یکی از مهم ترین و کوچک ترین انواع کانکتور ها یا اتصال دهنده های الکتریکی محسوب می شود که در سایز ها و ابعاد مختلفی تولید می شود و برای مصارف مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع کانکتور برای هدایت یا انتقال جریان الکتریکی در انواع مدار ها و برد های الکترونیکی استفاده می شود و نقش مهمی در عملکرد و کارایی مدار ها دارد. هر چقدر که کیفیت مواد اولیه و قطعات فلزی به کار رفته در کانکتور مینیاتوری بهتر باشد، قدرت بیشتری در انتقال جریان الکتریکی در بین قسمت های مختلف برد ها و مدار های الکتریکی در دستگاه های برقی و صنعتی مثل تلفن همراه، کامپیوتر و لوازم خانگی دارد.

 

بررسی خصوصیات کانکتور مینیاتوری یا کانکتورHP

در ساختار این نوع کانکتور مثل انواع کانکتور های دیگر از دو بخش مادگی و نر استفاده شده است. بخش مادگی در این کانکتور به قطعات برد ها متصل می شود و بخش نر برای اتصال در بخش مادگی قرار می گیرد. بخش مادگی و نر از مهم ترین قسمت های تشکیل دهنده این نوع کانکتور محسوب می شوند و معمولا برای جلوگیری از فرسایش یا آسیب دیدگی در برابر ضربه های فیزیکی توسط یک لایه محافظتی پلاستیکی پوشانده می شوند.

در کانکتور مینیاتوری سیم دار، سیم ها در زیر پیچ های کانکتور قرار گرفته یا برای جلوگیری از آسیب دیدگی و زنگ زدگی در زیر صفحه فلزی کانکتور قرار می گیرند. طول سیم و تعداد پین ها در انواع کانکتور مینیاتوری با یکدیگر متفاوت است. مثلاً در ساخت کانکتور مینیاتوری مادگی سیم دار 10 پایه از سیمی به طول 9 سانتی متر استفاده شده است و فاصله پین ها در آن حدود 2 میلی متر است.

در هنگام خرید کانکتور PH یا مینیاتوری باید به فاکتور های مختلفی مثل طول سیم، تعداد پین، مقاومت الکتریکی کانکتور، سیکل عمر و کیفیت قطعات فلزی به کار رفته در ساختار کانکتور دقت کرد. تعداد پین ها در کانکتور مینیاتوری بر اساس کارایی و عملکرد آن تعیین نمی شود. به همین دلیل امروزه در بازار تعداد پین های کانکتور های مینیاتوری با یکدیگر متفاوت است.

این نوع کانکتور فقط در یک جهت به برد ها و مدار های الکتریکی متصل می شود. بنابراین پلاریته یکی از مهم ترین خصوصیات انواع کانکتور های مختلف محسوب می شود.

 

نحوه خرید کانکتورمینیاتوری

شما برای خرید این نوع کانکتور می توانید به فروشگاه های اینترنتی مختلفی مثل فروشگاه یکتا الکترونیک مراجعه کنید. این فروشگاه اینترنتی یکی از مهم ترین انواع فروشگاه های الکترونیکی است که در زمینه فروش کانکتور مینیاتوری و انواع اتصالات الکتریکی مختلف فعالیت می کند.

 
کانکتورPH به عنوان سوکت مخابراتی در برد های سنسور و همچنین میکروکنترلر ها و...استفاده میشود .کانکتورPHکه به صورت کانکتور مینیاتوری یا     PH  2میلیمتر هم گفته می شود فروشگاه آنلاین یکتاالکترونیک دارای انواع سرسیم مینیاتوری و انواع کانکتورمینیاتوری شامل کانکتور مینیاتوری 2پین -کانکتورمینیاتوری3پین-کانکتورمینیاتوری4پین-کانکتورمینیاتوری5پین-کانکتورمینیاتوری6پین-کانکتورمینیاتوری7پین-کانکتورمینیاتوری8پین-کانکتورمینیاتوری9پین-کانکتورمینیاتوری10پین-کانکتورمینیاتوری11پین تا کانکتورمینیاتوری12 پین میباشد .
 
  برای دیدن مشخصات،قیمت و خرید انواع کانکتور مینیاتوری اینجا کلیک کنید
 

 برای آشنایی این کلیپ را نگاه کنید.