02166747591-66753201

مشتریان محترم خریدهای بالای 25.000.000ریال بصورت رایگان ارسال میگردد- به دلیل نوسانات نرخ ارز احتمال تغییر قیمت پس از ثبت فاکتور وجود دارد و درضمن مرجوعی و تعویض کالا حداکثر تا 7 روز از تاریخ فاکتور انجام میگردد(شامل خریدحضوری و تلفنی نمیباشد)

All Products
 شما میتوانید درفروشگاه یکتاالکترونیک قیمت انواع کانکتور پاور3.96 میلیمتر را مشاهده و اقدام به خرید انواع کانکتور پاور3.96 میلیمتر کنید.

بررسی مشخصات فنی کانکتور پاور بدون قفل 3/96 میلی متر


کانکتور پاور بدون قفل 96/3 میلی متر

کانکتور پاور بدون قفل3/96  میلی متر یکی از مهم ترین انواع کانکتور پاور بدون قفل یا کانکتور پاور CH است که امروزه در تعداد زیادی از کارخانه های تولید کننده قطعات یا اتصال دهنده های الکترونیکی تولید می شود و برای ساخت انواع کامپیوتر ها و لوازم خانگی در صنعت مورد استفاده قرار می گیرد. کانکتور پاور 96/3 میلیمتر به نوعی اتصال دهنده الکتریکی گفته می شود که جریان الکتریسیته را از یک منبع تغذیه به قطعه مورد نظر در برد یا مدار الکتریکی وصل می کند. این نوع کانکتور از سه قسمت مختلف مادگی، نری و پین فلزی تشکیل شده است.

در ساختار این نوع کانکتور از قطعات بسیار ریز و کوچک فلزی برای اتصال دو بخش مادگی و نری به یکدیگر استفاده می شود. این قطعات نقش مهمی در اتصال این دو قسمت به یکدیگر دارند. در صورتی که بخش مادگی و نری در کانکتور پاور بدون قفل 96/3 میلی متر به خوبی به یکدیگر وصل نشوند، قدرت کانکتور در انتقال جریان الکتریکی به قسمت های مختلف برد یا مدار کاهش می یابد. بنابراین بخش اتصال در این نوع کانکتور از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و بر میزان کارایی و عملکرد کانکتور تاثیر می گذارد.

 

بررسی انواع کانکتور پاور بدون قفل 96/3 میلی متر

در این نوع کانکتور فاصله‌ی بین مرکز یک Contact تا مرکز Contact یا بخش اتصال بعدی حدود 96/3 میلی متر است. در اصطلاح علمی به این فاصله گام یا Pitch می گویند. در هنگام خرید کانکتور پاور بدون قفل یا کانکتور پاور CH حتما باید به اندازه Pitch آن توجه کنید زیرا ممکن است که دو نوع کانکتور از نظر اندازه و شکل ظاهری کاملا با یکدیگر یکسان باشند اما اندازه گام یا Pitch در آن دو با یکدیگر متفاوت باشد.

این نوع کانکتور در سایز ها و اشکال مختلفی تولید می شود و تعداد پین ها در آن ها با یکدیگر متفاوت است‌. مثلاً کانکتور پاور بدون قفل (CH) ماده 3 پین 3.96 میلی متر یکی از مهم ترین انواع کانکتور پاور CH است که در ساختار آن از 3 عدد پین استفاده شده است و جنسیت آن Female یا ماده می باشد و حداکثر جریان الکتریکی را که از خود عبور می دهد حدود 5 آمپر است.

 

فروش کانکتور پاور بدون قفل در یکتا الکترونیک

یکتا الکترونیک یکی از مهم ترین فروشگاه های اینترنتی است که بستر مناسبی را برای صادرات و واردات انواع کانکتور کامپیوتر و اتصال دهنده الکتریکی فراهم می کند و توانسته است در طول فعالیت کاری خود توجه بسیاری از مشتریان را در سراسر کشور جلب کند‌.

 
 کانکتور پاور 3.96میلیمتر در یکتا الکترونیک از کانکتور پاور3.96 2پین -کانکتور پاور3پین-کانکتور پاور 3.96میلیمتر4پین-کانکتور پاور 3.96میلیمتر5پین-کانکتور پاور 3.96میلیمتر6پین-کانکتور پاور 3.96میلیمتر7پین-کانکتور پاور 3.96میلیمتر8پین-کانکتور پاور 3.96میلیمتر9پین-کانکتور پاور 3.96میلیمتر10پین-کانکتور پاور 3.96میلیمتر11پین تا کانکتور پاور 3.96میلیمتر12 پین موجود است.
 
 
برای دیدن مشخصات و قیمت انواع کانکتور پاور قفلدار اینجا کلیک کنید.
درین قسمت مشخصات و قیمت انواع کانکتور پاورموجود است..آموزش پرس کانکتور پاور و مخابراتی