02166747591-66753201

مشتریان محترم خریدهای بالای 25.000.000ریال بصورت رایگان ارسال میگردد- به دلیل نوسانات نرخ ارز احتمال تغییر قیمت پس از ثبت فاکتور وجود دارد و درضمن مرجوعی و تعویض کالا حداکثر تا 7 روز از تاریخ فاکتور انجام میگردد(شامل خریدحضوری و تلفنی نمیباشد)

All Products
 
 در یکتا الکترونیک  انواع کاور دی کانکتور فلزی موجود است که میتوانید خرید کنید.
کاور دی کانکتور فلزی در دو نوع می باشد که اولی : شامل کاور دی کانکتور کابل بغل فلزی است که دارای 15 پین 9 پین 25 پین و37 پین است  دومی : کاور دی کانکتور فلزی        می باشد که دارای 9 پین ، 15 پین ،25 پین ، 37 پین ، 50 پین می باشد .   

آشنایی با کاور دی کانکتور فلزی

 

کاور دی کانکتور فلزی

 امروزه تعداد زیادی کارخانه در کشور ایران و سایر کشور های جهان در زمینه تولید انواع کاور دی کانکتور مثل کاور دی کانکتور فلزی، کاور سوکت کامپیوتر و  کاور پلاستیکی فعالیت می کنند. در کارخانه های تولید کننده کاور دی کانکتور برای تولید انواع کاور فلزی از مکانیسم های پیشرفته و مواد اولیه بسیار مرغوب استفاده می شود.

 

بررسی خصوصیات انواع کاور دی کانکتور فلزی

امروزه انواع دی کانکتور ها در دو نوع مادگی و نری تولید می شوند و برای انتقال جریان الکتریکی در قطعات کامپیوتری و تجهیزات برقی مورد استفاده قرار می گیرند. بخش نری از تعدادی قطعات فلزی بسیار ریز و کوچک به نام پین تشکیل می شود که برای اتصال در داخل حفره های بخش مادگی قرار می گیرند. پین ها در اثر تماس مستقیم با رطوبت هوا و اکسیژن در گذر زمان دچار زنگ زدگی و پوسیدگی می شوند. به همین دلیل پین ها توسط یک لایه محافظتی یا کاور فلزی پوشانده می شوند.

در ساخت دی کانکتور ها از پین های بسیار ریز و کوچک استفاده می شود. البته ابعاد و سایز پین ها یا سوزن های فلزی در انواع دی کانکتور ها با یکدیگر متفاوت است و به عملکرد و کارایی دی کانکتور بستگی دارد. پین ها به دلیل ریز و کوچک بودن در مقابل ضربه های فیزیکی بسیار آسیب پذیر هستند و در اثر کوچکترین ضربه ممکن است که دچار شکستگی و ترک خوردگی شوند. همین امر موجب شده است که از انواع کاور فلزی برای محافظت از پین ها یا سوزن های فلزی ریز استفاده شود.

کاور قاب کانکتور از زنگ زدگی و شکستگی پین ها جلوگیری می کند و سیکل طول عمر دی کانکتور را افزایش می دهد. سیکل طول عمر به تعداد دفعاتی گفته می شود  که می توان دی کانکتور را بدون آنکه عملکرد و کارایی آن دچار اختلال و مشکل شود از برد یا مدار الکتریکی جدا کرد و دوباره به برد وصل کرد.

 

فروش کاور دی کانکتور فلزی در فروشگاه یکتا الکترونیک

شما می توانید برای خرید کاور دی کانکتور فلزی و انواع کانکتور ها یا ترمینال های برقی به فروشگاه اینترنتی یکتا الکترونیک مراجعه کنید. فروشگاه یکتا الکترونیک یکی از مهم ترین فروشگاه های اینترنتی است که مشتریان می توانند در هر ساعتی از شبانه از خدمات اینترنتی این سایت بهره ببرند.‌ این فروشگاه در زمینه واردات، صادرات و پخش انواع کاور های مختلف مثل پخش کاور دی کانکتور فلزی فعالیت می کند. 

برای خرید کاور دی کانکتور پلاستیکی از اینجا کلیک کنید .
 
 آشنایی با کاور دی کانکتورفلزی: