02166747591-66753201

مشتریان محترم خریدهای بالای 25.000.000ریال بصورت رایگان ارسال میگردد- به دلیل نوسانات نرخ ارز احتمال تغییر قیمت پس از ثبت فاکتور وجود دارد و درضمن مرجوعی و تعویض کالا حداکثر تا 7 روز از تاریخ فاکتور انجام میگردد(شامل خریدحضوری و تلفنی نمیباشد)

All Products
 
 

آشنایی با مشخصات فنی کاور دی کانکتور پلاستیکی

 

کاور دی کانکتور پلاستیکی

 امروزه برای محافظت از کانکتور ها یا اتصال دهنده های الکتریکی از انواع کاور های پلاستیکی یا فلزی استفاده می شود. کاور دی کانکتور پلاستیکی یکی از مهمترین انواع کاور های پلاستیکی است که برای محافظت از پین ها، بخش اتصال و قطعات فلزی دی کانکتور ها در برابر رطوبت، تغییرات دما، حرارت و ضربه های فیزیکی مورد استفاده قرار می گیرد. کاور ها یا پوشش های فلزی در مقابل هوا و رطوبت در گذر زمان دچار زنگ زدگی و فرسایش می شوند و سیکل طول عمر دی کانکتور را کاهش می دهند. همین امر موجب شده است که امروزه از قاب پلاستیکی کانکتور به جای قاب فلزی استفاده شود.

 

بررسی خصوصیات انواع کاور دی کانکتور پلاستیکی

امروزه برای تولید کاور کانکتور های DSUB از مواد پلاستیکی استفاده می شود زیرا انعطاف پذیری کاور پلاستیک در مقایسه با کاور فلزی بیشتر است. کانکتور های DSUB جزء مهمترین کانکتور ها یا اتصال دهنده های الکتریکی هستند که شکل ظاهری آن ها به صورت حرف D طراحی شده است و نقش مهمی در انتقال جریان الکتریکی در انواع سیستم های کنترلی و ارتباطی مثل کامپیوتر های شخصی و صنعتی دارند.

کاور سوکت پلاستیکی از کثیف شدن و زنگ زدگی قطعات فلزی و کوچک پین های انواع کانکتور ها در طول زمان جلوگیری می کند. به همین دلیل امروزه در کارخانه های صنعتی برای تولید کاور پلاستیکی سوکت از انواع هود پلاستیکی استفاده می شود.

کاور پلاستیکی سر کابلی کانکتور از انتقال حرارت و جریان الکتریکی جلوگیری می کند و به عنوان یک عایق حرارتی و الکتریکی عمل می کند. این نوع کاور از نفوذ رطوبت به داخل دی کانکتور یا اتصال دهنده الکتریکی جلوگیری می کند و امکان قطعی جریان برق در کانکتور را بسیار کاهش می دهد.

در تولید کاور پلاستیکی کانکتورهای db  از بهترین و با کیفیت ترین مواد پلاستیکی استفاده می شود. برای نامگذاری انواع مختلف دی کانکتور از حروف مختلفی مثل D، B وA استفاده می شود. حرف یا نماد  D نشان دهنده شکل ظاهری دی کانکتور است و از حروف A یا B برای نشان دادن مدل و نوع کانکتور استفاده می شود و سپس در مقابل این دو نماد  تعداد پین های کانکتور نوشته می شود.

 

خرید کاور دی کانکتور پلاستیکی از فروشگاه یکتا الکترونیک

فروشگاه یکتا الکترونیک یکی از مهمترین فروشگاه های اینترنتی است که در زمینه فروش انواع کاور دی کانکتور و اتصال دهنده های الکتریکی مثل خرید کاور دی کانکتور پلاستیکی فعالیت می کند. این فروشگاه در زمینه واردات و صادرات انواع کانکتور ها و لوازم جانبی ترمینال های برقی عملکرد بسیار مناسبی دارد.

 
 در یکتا الکترونیک  انواع کاور دی کانکتور پلاستیکی موجود است که میتوانید خرید کنید.
کاور دی کانکتور پلاستیکی از جنس پلاستیک بوده و دارای 9 پین ، 15 پین ،25 پین ،37 پین ،50 پین میباشد.  
 برای خرید پیچ و مهره  از اینجا کلیک کنید .