02166747591-66753201

مشتریان محترم خریدهای بالای 25.000.000ریال بصورت رایگان ارسال میگردد- به دلیل نوسانات نرخ ارز احتمال تغییر قیمت پس از ثبت فاکتور وجود دارد و درضمن مرجوعی و تعویض کالا حداکثر تا 7 روز از تاریخ فاکتور انجام میگردد(شامل خریدحضوری و تلفنی نمیباشد)

All Products
در یکتاالکترونیک انواع دیل سوکت مشکی باریک وجود است. میتوانید خرید خوبی را با ما تجربه کنید .
دیل سوکت مشکی باریک از 10 پین شروع شده و تا 50 پین ادامه دارد و فاصله بین پین هاش 2.54 میلیمتر می باشد . 

آشنایی با مشخصات فنی دیل سوکت مشکی

 

دیل سوکت مشکی

دیل سوکت مشکی به نوعی اتصال دهنده الکتریکی گفته می شود که برای برقراری ارتباط یا اتصال الکتریکی بین اجزای مختلف مدار ها استفاده می شود. امروزه تعداد زیادی کارخانه در سراسر جهان در زمینه تولید و پخش دیل سوکت مشکی تأسیس شده است. کشور ایران مدتی است که در زمینه تولید این نوع دیل سوکت به خود کفایی رسیده است. دیل سوکت ها در اشکال و ابعاد مختلف تولید می شوند. مشتریان در هنگام خرید دیل سوکت مشکی باید به مشخصات ظاهری و نوع کارایی آن دقت کنند. بدیهی است هر چقدر که کیفیت مواد اولیه به کار برده شده در تولید این نوع دیل سوکت بهتر باشد، قیمت آن نیز بیشتر می شود. کارخانه های تولید کننده دیل سوکت سعی می کنند که در تولید این نوع اتصال دهنده الکتریکی از مرغوب ترین و بهترین قطعات الکتریکی و پلاستیک استفاده کنند.

 

 بررسی خصوصیات انواع دیل سوکت مشکی

دیل سوکت مشکی زمینه مناسبی را برای عملکرد بهتر مدار های الکتریکی فراهم می کند. در تولید این نوع اتصال دهنده الکتریکی از پلاستیک اپوکسی قالب دار مات استفاده می شود. زیرا مقاومت این نوع پلاستیک در برابر انواع ضربه های فیزیکی و تغییرات دما بسیار زیاد است. هر چقدر که مقاومت و کیفیت پلاستیک دیل سوکت بهتر باشد، عملکرد و کارایی آن بیشتر است.

در تولید دیل سوکت مشکی از دو ردیف پایه اتصال الکتریکی استفاده می شود. پایه های اتصال الکتریکی به نقاط مشخصی از مدار های الکتریکی متصل می شوند. پایه ها شرایط مناسبی را برای اتصال بین نقاط مختلف برد ها و مدار ها فراهم می کنند. اگر پایه ها دچار اشکال شوند یا در طول زمان دچار فرسایش شوند، دیل سوکت نمی تواند در مدارها جریان الکتریسیته را منتقل کند.

بسته دیل سوکت می­تواند از طریق یک سوراخ کوچکی که در آن تعبیه شده­است به مدار­ها یا برد­های الکتریکی  مختلف مثل BCP متصل شود.

 

 

دیل سوکت

فروشگاه یکتا الکترونیک

امروزه تعداد زیادی فروشگاه دیل سوکت مشکی در کشور ایران و سایر کشور های جهان تاسیس شده اند. فروشگاه یکتا الکترونیک جزء یکی از مهم ترین فروشگاه های الکترونیکی محسوب می شود. این فروشگاه شرایط بسیار مناسبی را در کشور ایران برای عرضه و فروش انواع رابط های الکتریکی مثل فروش دیل سوکت مشکی فراهم کرده است. به گونه ای که روز به روز بر تعداد مشتریان این فروشگاه اضافه می شود.