02166747591-66753201

مشتریان محترم خریدهای بالای 25.000.000ریال بصورت رایگان ارسال میگردد- به دلیل نوسانات نرخ ارز احتمال تغییر قیمت پس از ثبت فاکتور وجود دارد و درضمن مرجوعی و تعویض کالا حداکثر تا 7 روز از تاریخ فاکتور انجام میگردد(شامل خریدحضوری و تلفنی نمیباشد)

All Products

آشنایی با مشخصات فنی کانکتور فلزی نظامی 16 میلی متر

 

کانکتور فلزی نظامی 16 میلی متر به نوعی کانکتور استیلی گفته می شود که در صنعت برای ساخت انواع تجهیزات برقی و دستگاه های پیشرفته نظامی استفاده می شود. امروزه تعداد زیادی کارخانه به صورت تخصصی در زمینه تولید و فروش کانکتور گرد فلزی 16 میلی متر و کانکتور روسی 16 میلی متر فعالیت می کنند. امروزه کانکتور های فلزی در ابعاد و اشکال مختلف تولید می شوند. همین امر موجب شده است که تنوع در ساخت این نوع کانکتور زیاد شود.

 

کانکتور فلزی نظامی 16 میلی متر

بررسی خصوصیات انواع کانکتور فلزی نظامی 16 میلی متر

از کانکتور نظامی 16 میلی متر برای انتقال داده های الکتریکی در انواع مدار ها و مادر برد های الکتریکی استفاده می شود. در ساخت اجزای مختلف این نوع کانکتور از فلزات مختلفی مثل فلز مس استفاده می شود. به منظور محافظت از قطعات فلزی در برابر فرسودگی و زنگ زدگی از کاور یا قالب فلزی و پلاستیکی استفاده می شود.

 پین های فلزی جزء مهم ترین قطعات تشکیل دهنده کانکتور نظامی 16 میلی متر است. هر چقدر که قطعات فلزی پین رسانا تر باشند، قدرت کانکتور در انتقال جریان الکتریکی بیشتر می شود.

 

کانکتور فلزی

فاصله پین ها یا سوزن های فلزی از یکدیگر در انواع مختلف کانکتور نظامی و روسی با یکدیگر متفاوت است. فاصله گام در این نوع کانکتور 16 میلی متر است. فاصله گام یکی از مهم ترین فاکتور های تاثیر گذار در روند کارایی و عملکرد کانکتور نظامی 12 میلی متر است.

مشتریان باید در هنگام خرید کانکتور فلزی نظامی 16 میلی متر به جنس، شکل و تعداد پین های بخش نری کانکتور توجه کنند. قیمت کانکتور فلزی نظامی 16 میلی متر تابع مشخصات فنی و خصوصیات کانکتور است. همین امر موجب شده است که قیمت این نوع کانکتور بر اساس مشخصات آن متغیر باشد.

 

فروشگاه یکتا الکترونیک

فروشگاه یکتا الکترونیک یکی از بهترین انواع فروشگاه کانکتور فلزی نظامی 16 میلی متر است. این فروشگاه کمتر از بیست سال است که فعالیت خود را صورت تخصصی در زمینه فروش انواع کانکتور های فلزی مثل فروش کانکتور فلزی نظامی 16 میلی متر آغاز کرده است. در این فروشگاه شرایط مناسبی را در زمینه عرضه و فروش کانکتور نظامی روسی 16 میلی متر و کانکتور گرد نظامی 16 میلی متر فراهم کرده است. امروزه تعداد زیادی مشتری در داخل و خارج از کشور، کانکتور های مورد نیاز خود را از این فروشگاه خریداری می کنند. این فروشگاه، عملکرد بسیار مناسبی در زمینه پخش کانکتور فلزی نظامی 16 میلی متر دارد.

در یکتاالکترونیک انواع کانکتور فلزی قطر 16 میل موجود است. میتوانید خرید خوبی راداشته باشید.
کانکتور فلزی معمولا برای اتصال  به بخش های مختلف مدار مورد استفاده قرار میگیرند و از 2 پین تا 10 پین موجود می باشد .  
برای خرید کانکتور فلزی نظامی قطر 12 میل از اینجا کلیک کنید .