02166747591-66753201

مشتریان محترم خریدهای بالای 25.000.000ریال بصورت رایگان ارسال میگردد- به دلیل نوسانات نرخ ارز احتمال تغییر قیمت پس از ثبت فاکتور وجود دارد و درضمن مرجوعی و تعویض کالا حداکثر تا 7 روز از تاریخ فاکتور انجام میگردد(شامل خریدحضوری و تلفنی نمیباشد)

All Products
در فروشگاه یکتا الکترونیک میتوانید  انواع  کانکتور تلفنRJ 11 را خریداری کنید.
سوکت استانداردRj11 مناسب برای انواع تلفن ، فکس ، مودم ، کارت خوان به پریز تلفن با استحکام بالا
 

آشنایی با مشخصات فنی سوکت تلفن RJ11


سوکت تلفن 11 RJ

سوکت تلفن RJ11 یکی از مهمترین انواع سوکت های RJ می باشد که امروزه در تعداد زیادی از کارخانه های مختلف در کشور ایران و سایر کشور های جهان تولید می شود. کشور ایران مدتی است که در زمینه تولید این نوع کانکتور به خودکفایی رسیده است و می تواند بخش اعظمی از نیاز های خود را در مورد این نوع سوکت تأمین کند. کانکتور تلفن 11RJ به نوعی قطعه گفته می شود که در انتهای کابل های شبکه متصل می شود و زمینه مناسبی را برای برقراری ارتباط بین کابل ها و سیستم های تلفنی و مخابراتی فراهم می کند.

 

بررسی خصوصیات سوکت تلفن RJ11

این نوع سوکت در دو جنس مختلف نری و مادگی تولید می شود. سوکت نری به نوعی قطعه پلاستیکی گفته می شود که از تعداد مشخصی پین یا سوزن فلزی تشکیل می شود و برای اتصال در داخل حفره های بخش مادگی قرار می گیرد. سوکت مادگی معمولا بر روی انواع برد ها یا مدار های الکتریکی لحیم می شود. تعداد پین ها در انواع مختلف کانکتور تلفن 11RJ با یکدیگر متفاوت است. معمولا تعداد پین ها در این نوع کانکتور 2،4 و 6 عدد می باشد. سیم های کابل شبکه در داخل هر کدام از پین های بخش نری این نوع کانکتور قرار می گیرند و زمینه مناسبی را برای انتقال داده ها یا اطلاعات بین دستگاه های مختلف فراهم می کنند‌.

 

در قرارگیری یا اتصال سیم های کابل شبکه در داخل پین های این نوع کانکتور هیچ‌گونه محدودیتی از نظر رنگ بندی سیم ها وجود ندارد و هر کدام از سیم ها می توانند در جایگاه های مختلفی از سوکت نری قرار بگیرند. معمولا برای افزایش طول عمر این نوع سوکت و جلوگیری از آسیب دیدگی یا شکستگی آن در برابر انواع ضربه های فیزیکی و موج های ارتعاشی از روکش های پلاستیکی استفاده می شود.

 

خرید سوکت تلفن RJ11 از یکتا الکترونیک

امروزه تعداد زیادی فروشگاه سوکت تلفن 11RJ در کشور ایران و سایر کشور های جهان در زمینه صادرات و واردات انواع سوکت های تلفن فعالیت می کنند. فروشگاه یکتا الکترونیک یکی از مهم ترین انواع فروشگاه های اینترنتی است که  در زمینه فروش انواع سوکت های تلفن مثل فروش سوکت تلفن 11RJ فعالیت می کند. این فروشگاه توانسته است در طول مدت زمان فعالیت خود به گونه ای فعالیت کند که توجه بسیاری از مشتریان را در سراسر کشور ایران به خود جلب کند.

 

 

 

 

در کشور ایران و سایر کشور های جهان در زمینه صادرات و واردات انواع سوکت های تلفن فعالیت می کنند. فروشگاه یکتا الکترونیک یکی از مهم ترین انواع فروشگاه های اینترنتی است که