02166747591-66753201

مشتریان محترم خریدهای بالای 25.000.000ریال بصورت رایگان ارسال میگردد- به دلیل نوسانات نرخ ارز احتمال تغییر قیمت پس از ثبت فاکتور وجود دارد و درضمن مرجوعی و تعویض کالا حداکثر تا 7 روز از تاریخ فاکتور انجام میگردد(شامل خریدحضوری و تلفنی نمیباشد)

All Products

آشنایی با مشخصات فنی پین هدر نری و مادگی 00/1 میلی متر

 

پین هدر نری و مادگی 00/1 میلی متر

امروزه از روش های مختلفی برای متصل کردن قطعات مختلف مدار ها و برد های الکتریکی استفاده می شود. پین هدر نری و مادگی 00/1 میلی متر  یکی از مهم ترین انواع پین هدر های الکتریکی است. این نوع پین هدر برای اتصال قسمت های مختلف بردها و شیلدهای آردوینو مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع پین هدر از تعدادی پین تشکیل شده است که با استفاده از لحیم کاری به مدار چاپی یا PCB متصل می شود. پین های این نوع اتصال دهنده الکتریکی به انواع جامپر ها و کابل های مختلف وصل می شوند. این نوع رابط الکتریکی زمینه مناسبی را برای انتقال داده ها و جریان الکتریکی در انواع برد ها فراهم می کند. امروزه تعداد زیادی فروشگاه پین هدر نری و مادگی 00/1 میلی متر در زمینه فروش انواع پین هدر فعالیت می کنند.

 

بررسی خصوصیات انواع پین هدر نری و مادگی 00/1 میلی متر

مشتریان باید در هنگام خرید پین هدر نری و مادگی 00/1 میلی متر به ساختار، کارایی و تعداد پین های این نوع اتصال دهنده الکتریکی دقت کنند. پین ها به نوعی قطعات یا سوزن های فلزی گفته می شوند که از قابلیت رسانایی بالایی برخوردار هستند. تعداد پین ها در انواع مختلف  پین هدر متغیر است و بر اساس کارایی و عملکرد پین هدر تعیین می شود. در تولید پین ها از فلز های بسیار رسانا مثل فلز مس استفاده می شود. زیرا رسانایی فلز مس بسیار زیاد است و زمینه مناسبی را برای انتقال یا هدایت جریان الکتریکی در انواع برد ها و BCP فراهم می کند.

امروزه تعداد زیادی کارخانه و کارگاه الکترونیکی در سراسر جهان برای تولید و پخش پین هدر نری و مادگی 00/1 میلی متر تأسیس شده اند. کارخانه های تولید کننده این نوع پین هدر سعی می کنند که در تولید و ساخت آن از بهترین و پیشرفته ترین دستگاه های صنعتی استفاده کنند. این نوع پین هدر در دو جنس نری و‌ مادگی تولید شود. پین های بخش نری برای برقراری اتصال الکتریکی در داخل فرورفتگی های بخش مادگی قرار می گیرند.

فاصله بین پین ها در این نوع اتصال دهنده الکتریکی یک میلی متر است. قیمت پین هدر نری و مادگی 00/1 میلی متر  به فاصله گام و تعداد پین های آن بستگی دارد.

 

پین هدر

 فروشگاه یکتا الکترونیک

فروشگاه یکتا الکترونیک یکی از بهترین انواع فروشگاه های پین هدر است که در زمینه فروش پین هدر نری و مادگی 00/1 میلی متر و سایر رابط های الکتریکی بسیار موفق عمل کرده است.

 در یکتا الکترونیک  انواع پبن هدر 1.00میلی مترموجود است که میتوانید خرید کنید.
از  پین هدرها  به عنوان پایه برای قطعاتی مثل LCD کاراکتری و یا روی بورد از آن استفاده می شود و اغلب به عنوان گیرنده برای جامپر عمل می کنند که فاصله بین پین هاش 1 میل است و به صورت صاف و SMD میباشد و از نظر جنسیت دو نوع نری و مادگی  است .