02166747591-66753201

مشتریان محترم خریدهای بالای 25.000.000ریال بصورت رایگان ارسال میگردد- به دلیل نوسانات نرخ ارز احتمال تغییر قیمت پس از ثبت فاکتور وجود دارد و درضمن مرجوعی و تعویض کالا حداکثر تا 7 روز از تاریخ فاکتور انجام میگردد(شامل خریدحضوری و تلفنی نمیباشد)

All Products

آشنایی با مشخصات فنی پین هدر نری و مادگی  2/54 میلی متر

 

پین هدر نری و مادگی 2/54 میلی متر در انواع مدار ها و برد های الکتریکی برای انتقال جریان الکتریسیته استفاده می شود. در گذشته برای برقراری ارتباط الکتریکی بین قطعات در دستگاه های برقی و تجهیزات صنعتی از سیم های فلزی استفاده می کردند. اما به مرور زمان استفاده از سیم در ساخت مدار ها کمرنگ شده است. اگرچه هنوز در برخی از مدار ها برای انتقال انرژی الکتریسیته از سیم استفاده می شود‌. انواع اتصال دهنده های الکتریکی مثل کانکتور و پین هدر جایگزین سیم های فلزی در برد ها شده اند. امروزه در بازار ارتباط های الکتریکی مثل انواع مختلف پین هدر ها در اشکال و ابعاد مختلفی وجود دارد.

 

پین هدر نری و مادگی  2/54 میلی متر

بررسی خصوصیات انواع پین هدر نری و مادگی  2/54 میلی متر

مشتری باید در هنگام خرید پین هدر نری و مادگی  2/54 میلی متر  حتما به ابعاد، سایز و مدل های مختلف این نوع پین هدر توجه کند. تا بتواند پین هدر متناسب با مدار الکتریکی خود را دریافت کند. در غیر این صورت ممکن است که پین هدر از کیفیت و کارایی مناسب برخوردار نباشد. در نتیجه هزینه زیادی از مشتری تلف می شود.

امروزه تعداد زیادی فروشگاه پین هدر نری و مادگی  2/54 میلی متر به صورت حضوری و آنلاین در زمینه فروش و پخش پین هدر نری و مادگی  2/54 میلی متر مشغول به فعالیت است. با توجه به دغدغه های مردم در چند سال اخیر، بیشتر آن ها ترجیح می دهند که خرید خود را به صورت غیر حضوری از طریق سایت های اینترنتی مثل فروشگاه یکتا الکترونیک انجام دهند. زیرا در وقت و هزینه خود صرفه جویی می کنند.

 

پین هدر

فاصله گام در این نوع پین هدر معادل 2/54 میلی متر یا یک اینچ است. فاصله گام به فاصله دو پین از یکدیگر گفته می شود. هر چقدر که تعداد پین ها در یک پین هدر بیشتر باشد، تراکم آن ها بیشتر است. همین امر موجب می شود که فاصله پین ها از یکدیگر کمتر شود. گام یکی از مهم ترین عواملی است که در قیمت  پین هدر نری و مادگی  2/54 میلی متر تأثیر گذار است.

 

فروشگاه یکتا الکترونیک

یکتا الکترونیک یکی از نخستین فروشگاه های الکترونیکی است که در زمینه فروش انواع انتقال دهنده های الکتریکی مثل فروش پین هدر نری و مادگی  2/54 میلی متر به صورت آنلاین فعالیت می کند. مشتری می تواند در هر ساعتی از شبانه روز  به این فروشگاه مراجعه کند و سفارش مورد نظر را تهیه کند.

 

 
  در یکتا الکترونیک  انواع پین هدر2.54 میلیمتر ، موجود است که میتوانید خرید خوبی را تجربه کنید .
استفاده از این پین هدردر مدار های الکترونیکی اصولاً برای دستیبابی راحت تر به پایه های کوچیک قطعات و یا قابلت استفاده از سیم در  PCB هاست ، فاصله بین پین هاش 2.54 میلیمتری و به صورت صاف و رایت و نظامی و SMD و همچنین پایه بلند صاف و پایه بلند رایت موجود می باشد و از نظر جنسیت  دو نوع نر و ماده است .