02166747591-66753201

مشتریان محترم خریدهای بالای 25.000.000ریال بصورت رایگان ارسال میگردد- به دلیل نوسانات نرخ ارز احتمال تغییر قیمت پس از ثبت فاکتور وجود دارد و درضمن مرجوعی و تعویض کالا حداکثر تا 7 روز از تاریخ فاکتور انجام میگردد(شامل خریدحضوری و تلفنی نمیباشد)

All Products

 

آشنایی با مشخصات فنی پین هدر نری و مادگی  00/2 میلی متر

 

با پیشرفت علم تکنولوژی و ارتباطات در زمینه اتصالات الکتریکی، بستر بسیار مناسبی برای تولید اتصال دهنده های الکتریکی مثل پین هدر نری و مادگی  00/2 میلی متر  فراهم شده است. به گونه ای که امروزه تعداد زیادی کارخانه با استفاده از مکانیسم های پیشرفته در زمینه تولید و پخش پین هدر نری و مادگی 00/2 میلی متر مشغول به کار هستند. کشور ایران یکی از نخستین کشور های خاورمیانه است که در زمینه تولید و فروش این نوع پین هدر دست به ابتکار عمل زده است.

 

پین هدر نری و مادگی 00/2 میلی متر

بررسی خصوصیات انواع پین هدر نری و مادگی  00/2 میلی متر

فاصله گام یا فاصله بین پین های فلزی در این نوع پین هدر معادل 2 میلی متر است. فاصله بین پین ها بر نحوه عملکرد و کارایی این نوع اتصال دهنده الکتریکی بسیار تأثیر گذار است. پین ها به نوعی اتصالات الکتریکی گفته می شود. در تولید پین ها از انواع فلز های رسانا مثل فلز مس استفاده می شود. فلز مس در صنعت برای تولید انواع اتصالات الکتریکی  مورد استفاده قرار می گیرد.

خریداران برای خرید پین هدر نری و مادگی 00/2 میلی متر می توانند به صورت حضوری یا آنلاین به فروشگاه  پین هدر نری و مادگی  00/2 میلی متر  مراجعه کنند. امروزه تعداد زیادی فروشگاه در کشور ایران و سایر نقاط جهان تا زمینه فروش و عرضه رابط های الکتریکی فعالیت می کنند.

 

پین هدر

قیمت پین هدر نری و مادگی 00/2 میلی متر در فروشگاه های مختلف با یکدیگر متفاوت است. عوامل مختلفی بر قیمت این نوع رابط الکتریکی تأثیر می گذارند. از جمله ی این عوامل می توان به تعداد پین ها و فاصله آن ها از یکدیگر اشاره کرد. امروزه به منظور جلوگیری از زنگ زدگی و تخریب پین های فلزی در این نوع رابط از کاور پلاستیکی یا فلزی استفاده می شود‌. زیرا پین ها در برابر مواد شیمیایی، اسیدی و بازی از مقاومت کافی برخوردار نیستند.

 

فروشگاه یکتا الکترونیک

یکتا الکترونیک از جمله مهم ترین و بهترین فروشگاه های رابط الکتریکی است‌. این فروشگاه به عنوان یک فروشگاه بین المللی عمل می کند. به گونه ای که توانسته است شرایط بسیار مناسبی را برای واردات و صادرات انواع کانکتور ها و پین هدر های مختلف فراهم کند. این فروشگاه یکی از معروف ترین فروشگاه های اینترنتی است که شرایط مناسبی را برای فروش هدر نری و مادگی 00/2 میلی متر در سایت اینترنتی خود فراهم کرده است.

  در یکتا الکترونیک  انواع  پین هدر های نری و مادگی با فاصله پایه 2.00 میلی متر،موجود است که میتوانید خرید خوبی را تجربه کنید.
پین هدر های که با فاصله  پایه 2.00 میلیمتر در محصولات کوچکتر استفاده میشود ولی اغلب به عنوان گیرنده برای جامپر عمل میکند ، پین هدر ها دو دسته نری و مادگی هستند که نری کاربردش بیشتر از مادگی است و به صورت رایت و صاف و SMD  در بازار موجود می باشد.