02166747591-66753201

مشتریان محترم خریدهای بالای 25.000.000ریال بصورت رایگان ارسال میگردد- به دلیل نوسانات نرخ ارز احتمال تغییر قیمت پس از ثبت فاکتور وجود دارد و درضمن مرجوعی و تعویض کالا حداکثر تا 7 روز از تاریخ فاکتور انجام میگردد(شامل خریدحضوری و تلفنی نمیباشد)

All Products

آشنایی با مشخصات فنی پین هدر نری و مادگی  27/1 میلی متر

 

پین هدر نری و مادگی  27/1 میلی متر یکی از رایج ترین انواع پین هدر های الکتریکی است که برای برقراری جریان الکتریکی بین نقاط مختلف مدار ها و برد های الکتریکی مورد استفاده قرار می گیرند. کشور ایران در چند سال اخیر توانسته است در زمینه تولید و پخش پین هدر نری و مادگی 27/1 میلی متر عملکرد مناسبی داشته باشد. تعداد زیادی  کارخانه در زمینه تولید این نوع پین هدر فعالیت می کنند. در روند تولید این نوع پین هدر از دستگاه های بسیار پیشرفته و دقیق استفاده می شود. هر چقدر که کیفیت و مرغوبیت قطعات فلزی استفاده شده در ساختار پین هدر بیشتر باشد، کارایی آن در انتقال جریان الکتریکی مدار های مختلف افزایش پیدا می کند.

 

پین هدر نری و مادگی 27/1 میلی متر

بررسی خصوصیات انواع پین هدر نری و مادگی  27/1 میلی متر

قیمت پین هدر نری و مادگی 27/1 میلی متر به ابعاد، تعداد پین ها، جنس قطعات، کارایی و عملکرد آن بستگی دارد. مشتریان باید در هنگام خرید پین هدر نری و مادگی  27/1 میلی متر به خصوصیات و قیمت آن توجه کنند.‌ این نوع پین در دو نوع نری و مادگی تولید می شود.

عملکرد و کارایی این نوع پین هدر در صورتی مناسب است که دو بخش نری و مادگی در آن توسط بخش های اتصال به یکدیگر وصل شوند. قدرت انتقال جریان الکتریکی در این نوع اتصال دهنده الکتریکی به نحوه اتصال دو بخش نری و مادگی دارد.

 

پین هدر

امروزه تعداد زیادی شرکت و فروشگاه پین هدر نری و مادگی 27/1 میلی متر در زمینه فروش این نوع رابط الکتریکی مشغول به فعالیت هستند. قیمت انواع مختلف این نوع پین هدر در فروشگاه های الکترونیکی با یکدیگر متفاوت است. در تولید اتصالات الکتریکی این نوع اتصال دهنده الکتریکی از فلز های مختلفی مثل فلز مس استفاده می شود. زیرا فلز مس قدرت زیادی در انتقال جریان الکتریکی بین بخش های مختلف مدار ها دارد.

تعداد پین ها در این نوع پین هدر به کارایی و عملکرد آن بستگی دارد. فاصله پین ها در این نوع رابط الکتریکی  27/1 میلی متر است. این فاصله یکی از رایج ترین و مهم ترین فاصله هایی است که نقش مهمی در انتقال جریان الکتریکی در مدار BCP دارد.

 

فروشگاه یکتا الکترونیک

فروشگاه یکتا الکترونیک نقش بسیار مهمی در زمینه فروش پین هدر نری و مادگی 27/1 میلی متر و سایر رابط های الکتریکی دارد. این فروشگاه بستر بسیار مناسبی را برای صادرات و واردات انواع رابط های الکتریکی فراهم کرده است.

  در یکتا الکترونیک  انواع  پین هدر1.27میلیمترموجود است که میتوانید خرید خوبی را تجربه  کنید.
از این پین هدر در مدار های الکترونیکی  اصولاً برای دستیابی راحت تر به پایه های کوچیک قطعات و یا قابلیت استفده از سیم در PCBهاست فاصله بین پین هاش 1.27 میلیمتری است ، پین هدر ها در دو نوع نری و مادگی است که کاربرد نری بیشتر است .