02166747591-66753201

مشتریان محترم خریدهای بالای 25.000.000ریال بصورت رایگان ارسال میگردد- به دلیل نوسانات نرخ ارز احتمال تغییر قیمت پس از ثبت فاکتور وجود دارد و درضمن مرجوعی و تعویض کالا حداکثر تا 7 روز از تاریخ فاکتور انجام میگردد(شامل خریدحضوری و تلفنی نمیباشد)

All Products
در یکتاالکترونیک انواع دیل سوکت قرمز مادگی موجود است. میتوانید خرید خوبی راداشته باشید.
دیل سوکت قرمز از نظر جنسیت دو نوع به صورت نری و مادگی می باشد و از 6 پین تا 20 پین در بازار موجو است .

آشنایی با مشخصات فنی دیل سوکت قرمز

 

دیل سوکت قرمز یکی از مهم ترین انواع اتصال دهنده های الکتریکی است. این نوع دیل سوکت بستر مناسبی را برای انتقال جریان الکتریسیته بین قطعات مختلف مدار های الکتریکی مثل BCP فراهم می کند. از این نوع دیل سوکت برای افزایش کارایی و عملکرد بسیاری از تجهیزات صنعتی و برقی استفاده می شود. امروزه تولید این نوع دیل سوکت در صنعت بسیار رایج شده است. کشور ایران مدتی است که در زمینه تولید این نوع دیل سوکت به موفقیت های مهمی دست پیدا کرده است. دیل سوکت ها در ابعاد و رنگ های مختلفی تولید می شوند. از جمله مهم ترین رنگ های مختلف این نوع اتصال دهنده می توان به رنگ های مشکی و قرمز اشاره کرد. عملکرد و کارایی انواع دیل سوکت های مختلف با یکدیگر تقریبا یکسان می باشد.

 

دیل سوکت قرمز

بررسی خصوصیات انواع دیل سوکت قرمز

این نوع دیل سوکت در ابعاد و سایز های مختلفی تولید می شود. بدیهی است هر چقدر که ابعاد و سایز دیل سوکت بیشتر باشد، قیمت آن نیز بیشتر می شود. بنابراین مشتریان باید در هنگام خرید دیل سوکت قرمز به مشخصات ظاهری و فنی آن توجه کنند.

در این نوع دیل سوکت سوراخ کوچکی برای اتصال به انواع مدار ها تعبیه شده است. پایه های الکتریکی دیل سوکت از طریق سوراخ به نقاط مختلف برد های الکتریکی متصل می شود. محفظه پلاستیکی این نوع اتصال دهنده الکتریکی به صورت مستطیلی شکل ساخته می شود. پایه های الکتریکی در مقابل ضربه های فیزیکی و اکسایش بسیار حساس هستند. به همین دلیل برای محافظت از پایه های الکتریکی در دیل سوکت از محفظه یا کاور پلاستیکی استفاده می شود. معمولا در تولید کاور پلاستیکی این نوع دیل سوکت از پلاستیک اپوکسی قالب دار مات استفاده می شود. زیرا کارایی و عملکرد آن در مقابل ضربه های فیزیکی و تغییرات دما بسیار مناسب است.

پین های موجود در این نوع اتصال دهنده الکتریکی معمولا از طریق لحیم کاری به نقاط مختلف مدار الکتریکی متصل می شوند. 

 

دیل سوکت

فروشگاه یکتا الکترونیک

امروزه تعداد زیادی فروشگاه دیل سوکت قرمز در کشور ایران و سایر کشور های جهان در زمینه خرید و فروش انواع دیل سوکت فعالیت می کنند‌. فروشگاه یکتا الکترونیک از جمله معتبر ترین فروشگاه های الکترونیکی می باشد. این فروشگاه بستر مناسبی را برای فروش رابط های الکتریکی مثل فروش دیل سوکت قرمز فراهم کرده است. یکتا الکترونیک گام مهمی را در کشور ایران در زمینه صادرات، واردات و پخش دیل سوکت قرمز برداشته است.