02166747591-66753201

مشتریان محترم خریدهای بالای 25.000.000ریال بصورت رایگان ارسال میگردد- به دلیل نوسانات نرخ ارز احتمال تغییر قیمت پس از ثبت فاکتور وجود دارد و درضمن مرجوعی و تعویض کالا حداکثر تا 7 روز از تاریخ فاکتور انجام میگردد(شامل خریدحضوری و تلفنی نمیباشد)

All Products
  در یکتا الکترونیک  انواع ترمینال آبیDG300  موجود است که میتوانید خرید کنید.

آشنایی با مشخصات فنی ترمینال آبی 300 DG

 

ترمینال آبی 300 DG به نوعی اتصال دهنده الکتریکی گفته می شود که بستر مناسبی را برای اتصال سیم ها به نقاط مختلف مدار ها و برد های الکتریکی فراهم می کند. امروزه تعداد زیادی کارخانه در زمینه تولید و پخش ترمینال آبی 300 DG فعالیت می کنند. کارخانه ها سعی می کنند که در تولید این نوع ترمینال آبی از بهترین و با کیفیت ترین قطعات فلزی و کاور های محافظتی استفاده کنند. کارایی و عملکرد این نوع ترمینال آبی به کیفیت مواد اولیه به کار برده شده در ساختار آن بستگی دارد. بنابراین مشتریان باید در هنگام خرید ترمینال آبی 300 DG به مشخصات فنی و کارایی آن توجه کنند.

 

ترمینال آبی 300 DG

بررسی خصوصیات انواع ترمینال آبی300 DG

ترمینال آبی 300 DG یکی از مهم ترین انواع ترمینال های آبی است که به عنوان یکی از پرکاربرد ترین رابط های الکتریکی شناخته می شود. در قسمت بالای این نوع ترمینال تعدادی سوراخ تعبیه شده است که به سیم ها متصل می شوند. در حالت عادی این سوراخ ها توسط پیچ های مخصوصی بسته شده اند. در صورتی که پیچ ها را در قسمت بالای این نوع ترمینال بپیچانید، سوراخ ها باز می شوند. بعد از اینکه سوراخ ها باز شدند می توانید سیم ها را به آن ها متصل کنید. سپس باید پیچ ها را کاملا ببندید تا سیم ها به خوبی به سوراخ ها متصل شوند.

تعداد پین ها در انواع مختلف ترمینال های آبی با یکدیگر متفاوت است. پین ها یا پایه های الکتریکی ترمینال آبی می توانند به راحتی در داخل سوراخ های مدار ها یا برد های الکتریکی قرار بگیرند. هر چقدر که اتصال پین ها به سوراخ های مدار ها محکم تر باشد، قدرت ترمینال آبی در انتقال یا هدایت جریان الکتریسیته بیشتر می شود. امروزه تعداد زیادی فروشگاه ترمینال آبی 300 DG در زمینه  فروش این نوع ترمینال آبی فعالیت می کنند.

پین ها به سوزن های فلزی گفته می شوند که در داخل حفره های بخش مادگی قرار می گیرند. پین ها در مقابل مواد اسیدی و رطوبت بسیار آسیب پذیر هستند و در گذر زمان دچار فرسایش یا پوسیدگی می شوند. بنابراین به منظور جلوگیری از زنگ زدگی و فرسایش پین های ترمینال آبی از کاور یا قالب پلاستیکی استفاده می شود. فاصله بخش های اتصال در انواع مختلف ترمینال های آبی معمولا 5 میلی متر است.

 

ترمینال آبی

فروشگاه یکتا الکترونیک

یکتا الکترونیک یکی از معتبر ترین فروشگاه های اینترنتی است که در زمینه فروش انواع ترمینال های آبی مثل فروش ترمینال آبی300 DG فعالیت می کند.

 

 
کانکتور ترمینال آبی DG300 یکی از رایج ترین کانکتورهای است که برای اتصال سیم به بردهای الکترونیکی استفاده می شود، ترمینال آبی دارای پایه های که باعث می شود به آسانی  در سوراخ های برد الکترونیکی فرو رود و فاصله بین پین هایش 5 میلی متری میباشد و در سمت بالایی ترمینال آبی سوراخی دیده میشود که مخصوص اتصال سیم می باشد که با پیچاندن پیچ بالای ترمینال این سوراخ ها باز شده و با بستن پیچ ها سیم ها به صورت محکم در جای خود می ماند.
برای خرید ترمینال آبی DG300 به صورت اینترنتی با کیفیت عالی و قیمت مناسب میتوانید از همین صفحه اقدام نمایید.