02166747591-66753201

مشتریان محترم خریدهای بالای 25.000.000ریال بصورت رایگان ارسال میگردد- به دلیل نوسانات نرخ ارز احتمال تغییر قیمت پس از ثبت فاکتور وجود دارد و درضمن مرجوعی و تعویض کالا حداکثر تا 7 روز از تاریخ فاکتور انجام میگردد(شامل خریدحضوری و تلفنی نمیباشد)

All Products

آشنایی با مشخصات فنی سوکت سیم کارت EJECTOR

 

سوکت سیم کارت EJECTOR یکی از مهم ترین انواع سوکت های سیم‌ کارت است. پایه های سیم کارت به خوبی در این سوکت قرار می گیرند. امروزه تعداد زیادی کارخانه در کشور ایران و سایر کشور های جهان در زمینه تولید و پخش سوکت سیم کارت EJECTOR فعالیت می کنند. این نوع سوکت به نوعی سوکت سیم کارت کشویی جک دار گفته می شود. در تولید این نوع سوکت از انواع قطعات فلزی برای ساخت پین ها، بخش های اتصال و‌ کاور استفاده می شود. کارایی و عملکرد کانکتور سیم کارت EJECTOR به کیفیت مواد اولیه به کار برده شده در ساختار آن بستگی دارد. بنابراین هر چقدر که کیفیت قطعات فلزی این نوع سوکت بهتر باشد، توانایی سوکت در انتقال جریان الکتریکی بین سیم‌ کارت و مادربرد بیشتر است.

 

سوکت سیم کارت EJECTOR

بررسی خصوصیات انواع سوکت سیم کارت EJECTOR

این نوع سوکت دارای 6 پین یا سوزن فلزی است. پین به نوعی سوزن فلزی گفته می شود که در بخش نری قرار دارد. پین های بخش نری برای اتصال در داخل حفره های بخش مادگی قرار می گیرند. اتصال دو‌ بخش نری و مادگی به یکدیگر از طریق بخش های اتصال صورت می گیرد. هر چقدر که اتصال بخش نری و مادگی به یکدیگر بهتر انجام شود، عملکرد سوکت بیشتر می شود.

خریداران باید در هنگام خرید سوکت سیم کارت EJECTOR به اشکال، ابعاد، تعداد پین ها و فاصله گام توجه کنند‌. گام یکی از مهم ترین عوامل مؤثر در نحوه کارایی و عملکرد سوکت می باشد. ممکن است که دو سوکت سیم کارت از نظر شکل ظاهری و ابعاد با یکدیگر مشابه باشند. اما فاصله گام در آن دو با یکدیگر متفاوت باشد. گام به فاصله بخش های اتصال از یکدیگر گفته می شود که در انواع مختلف این نوع سوکت با یکدیگر متفاوت است.

 

سوکت سیم کارت

قیمت این نوع سوکت به ابعاد و مشخصات فنی آن بستگی دارد. سوکت سیم کارت به نوعی قطعه سخت افزاری گفته می شود که رابط مناسبی بین سیم کارت و مادربرد است. در صورتی که سوکت سیم‌ کارت در اثر ضربه های فیزیکی دچار آسیب یا شکستگی شود، می توان به راحتی آن را با یک سوکت جدید جایگزین کرد.

 

فروشگاه یکتا الکترونیک

فروشگاه یکتا الکترونیک در زمینه فروش انواع سوکت های سیم کارت مثل فروش سوکت سیم کارت EJECTOR فعالیت می کند. این فروشگاه بستر مناسبی را برای فروش انواع کانکتور ها و ارتباط دهنده های الکتریکی در کشور ایران فراهم کرده است.

 

 
  در یکتا الکترونیک  انواع سوکت سیم کارت EJECTOR موجود است که میتوانید خرید کنید
این سوکت به سوکت سیم کارت کشویی جک دار هم معروف است که تعداد پایه 6 پین است و مناسب برای پروژه های مبتنی بر GSM