02166747591-66753201

مشتریان محترم خریدهای بالای 25.000.000ریال بصورت رایگان ارسال میگردد- به دلیل نوسانات نرخ ارز احتمال تغییر قیمت پس از ثبت فاکتور وجود دارد و درضمن مرجوعی و تعویض کالا حداکثر تا 7 روز از تاریخ فاکتور انجام میگردد(شامل خریدحضوری و تلفنی نمیباشد)

All Products
 

آشنایی با مشخصات فنی سوکت سیم کارت درب دار

 

سوکت سیم کارت درب دار یکی از مهم ترین انواع کانکتور های تلفن همراه و تبلت است. از این نوع سوکت برای برقراری ارتباط الکتریکی بین سیم کارت و مادربرد استفاده می شود. هر سیم کارت دارای یک شماره شناسایی 15 رقمی است که بستر مناسبی را برای برقراری ارتباط یا اتصال بین شبکه های مخابراتی و تلفن همراه برقرار می کند. مشخصات فنی و شکل ظاهری سوکت های سیم کارت در تلفن های مختلف با یکدیگر متفاوت است. با پیشرفت علم و تکنولوژی استفاده از سوکت های سیم کارت در تلفن های همراه و تبلت کمتر شده است. به گونه ای که امروزه در تلفن های همراه به جای سوکت سیم کارت از انواع مختلف خشاب سیم کارت استفاده می شود.

 

سوکت سیم کارت درب دار

بررسی خصوصیات انواع سوکت سیم کارت درب دار

این نوع سوکت دارای یک درب فلزی می باشد. به گونه ای که بعد از اینکه سیم کارت در سوکت تلفن همراه قرار گرفت درب فلزی، سیم‌ کارت را محکم در جای خود نگه می دارد. بنابراین این نوع سوکت در اتصال محکم سیم کارت به مادربرد نسبت به سایر سوکت های دیگر بهتر عمل می کند.

 امروزه تعداد زیادی کارخانه در زمینه تولید و پخش سوکت سیم کارت درب دار فعالیت می کنند.‌ کارخانه های تولید کننده سوکت سیم کارت در طراحی و ساخت این نوع سوکت از دستگاه های پیشرفته و دقیق استفاده می کنند. زیرا هر چقدر که کیفیت دستگاه ها بیشتر باشد، کارایی و عملکرد سوکت سیم کارت نیز بیشتر می شود.

 

سوکت سیم کارت

امروزه تعداد زیادی فروشگاه سوکت سیم کارت درب دار در زمینه فروش این نوع سوکت فعالیت می کند. در این فروشگاه سوکت های سیم کارت درب دار در ابعاد، اندازه ها و اشکال مختلف به فروش می رسند. بنابراین مشتریان باید در هنگام خرید سوکت سیم کارت درب دار به مشخصات ظاهری و فنی آن توجه کنند.

قیمت سوکت سیم کارت درب دار به عوامل مختلفی مثل کیفیت قطعات فلزی سوکت و نوع کارایی آن بستگی دارد. به گونه ای که هر چقدر که کیفیت مواد اولیه و قطعات فلزی به کار رفته در ساختار سوکت بیشتر باشد، قیمت آن نیز بیشتر است.

 

فروشگاه یکتا الکترونیک

فروشگاه یکتا الکترونیک در زمینه فروش انواع سوکت های سیم کارت مثل فروش سوکت سیم کارت درب دار فعالیت می کند. این فروشگاه از سال 1386 فعالیت حرفه ای خود را به صورت رسمی در زمینه فروش انواع اتصال دهنده های الکتریکی آغاز کرده است.

 

در یکتا الکترونیک  انواع سوکت سیم کارت درب دار موجود است که میتوانید خرید کنید.سوکت سیم کارت درب دار در بازار به صورت دو نوع موجود می باشد :
1ـ سوکت سیم کارت مشکی درب دار 2ـ سوکت سیم کارت با در فلزی