02166747591-66753201

مشتریان محترم خریدهای بالای 20.000.000ریال بصورت رایگان ارسال میگردد- به دلیل نوسانات نرخ ارز احتمال تغییر قیمت پس از ثبت فاکتور وجود دارد و درضمن مرجوعی و تعویض کالا حداکثر تا 7 روز از تاریخ فاکتور انجام میگردد(شامل خریدحضوری و تلفنی نمیباشد)

All Products

آشنایی با مشخصات فنی سوکت سیم کارت فلزی فشاری

 

سوکت سیم کارت فلزی فشاری یکی از مهم ترین انواع سوکت های سیم‌ کارت است. این نوع سوکت برای برقراری ارتباط یا اتصال الکتریکی بین سیم‌ کارت و مادربرد استفاده می شود. سیم کارت به نوعی قطعه سخت افزاری گفته می شود که دارای شماره شناسایی مخصوصی است. حافظه ذخیره سازی سیم‌ کارت های مختلف با یکدیگر متفاوت است. حافظه ذخیره سازی سیم کارت ها نسبت به چند سال گذشته بیشتر شده است. امروزه تعداد زیادی فروشگاه سوکت سیم کارت فلزی فشاری در زمینه فروش این نوع سوکت فعالیت می کنند.

 

سوکت سیم کارت فلزی فشاری

بررسی خصوصیات انواع سوکت سیم کارت فلزی فشاری

خریداران باید در هنگام خرید سوکت سیم کارت فلزی فشاری به مشخصات فنی و خصوصیات ظاهری آن توجه کنند. کارایی و عملکرد سوکت به عوامل مختلفی مثل فاصله گام، تعداد پین و کیفیت قطعات فلزی آن بستگی دارد. در تلفن های همراه قدیمی محل قرار گیری سیم‌ کارت یا سوکت در قسمت پشت باتری قرار دارد. اما امروزه سوکت سیم کارت در قسمت کناری تلفن های همراه و تبلت ها تعبیه شده است. بنابراین می توان با استفاده از سوزن سوکت، سیم کارت را به راحتی در آن قرار دارد.

تعداد پین ها در انواع مختلف این نوع سوکت با یکدیگر متفاوت است. پین ها به سوزن های فلزی گفته می شوند که در داخل حفره های بخش مادگی قرار می گیرند. پین ها نقش مهمی در نحوه اتصال سیم‌ کارت به سوکت دارند. پین ها در برابر اکسایش و مواد اسیدی دچار فرسایش می شوند. بنابراین از انواع کاور های محافظتی برای جلوگیری از زنگ زدگی و آسیب دیدگی سوکت در برابر اکسایش و ضربه های فیزیکی استفاده می شود.

 

سوکت سیم کارت

امروزه تعداد زیادی کارخانه در زمینه تولید و پخش سوکت سیم کارت فلزی فشاری فعالیت می کنند. کارخانه ها سعی می کنند که در تولید این نوع سوکت از قطعات فلزی مناسب استفاده کنند. زیرا هر چقدر که کیفیت قطعات فلزی این نوع سوکت بهتر باشد، قدرت آن در هدایت جریان الکتریکی بین سیم کارت و مادربرد بیشتر می شود. سیم کارت باید کاملا متناسب با سوکت سیم کارت باشد و بر اساس شکل ظاهری و مشخصات فنی آن طراحی شود.

 

فروشگاه یکتا الکترونیک

فروشگاه یکتا الکترونیک یکی از مهم ترین فروشگاه های سوکت سیم کارت است. یکتا الکترونیک بستر مناسبی را برای فروش سوکت سیم کارت فلزی فشاری در کشور ایران فراهم کرده است. در این فروشگاه سوکت ها در اشکال و ابعاد مختلف ارائه می شوند.

 

 
  در یکتا الکترونیک  انواع سوکت سیم کارت فلزی فشاری موجود است که میتوانید خرید کنید.
سوکت سیم کارت فلزی فشاری در بازار شامل  دو نوع می باشد 1ـ سوکت سیم کارت فلزی فشاری 8 پین 2ـ سوکت سیم کارت فلزی 10 پین موجود می باشد.