02166747591-66753201

مشتریان محترم خریدهای بالای 25.000.000ریال بصورت رایگان ارسال میگردد- به دلیل نوسانات نرخ ارز احتمال تغییر قیمت پس از ثبت فاکتور وجود دارد و درضمن مرجوعی و تعویض کالا حداکثر تا 7 روز از تاریخ فاکتور انجام میگردد(شامل خریدحضوری و تلفنی نمیباشد)

All Products
 

آشنایی با مشخصات فنی سوکت سیم کارت ساده

 

سوکت سیم کارت ساده یکی از مهم ترین انواع سوکت های تلفن های همراه است. این سوکت زمینه مناسبی را برای برقراری اتصال الکتریکی بین سیم کارت و مادربرد فراهم می کند. سیم کارت به نوعی قطعه سخت افزاری گفته می شود که داده ها و اطلاعات ارتباطی را بین تلفن همراه و شبکه مخابراتی برقرار می کند. در صورتی که گوشی فاقد سیم‌ کارت باشد نمی توان از طریق آن به سیستم های مخابراتی وصل شد. امروزه تعداد زیادی کارخانه در سراسر جهان به منظور تولید و پخش سوکت سیم کارت ساده تأسیس شده اند.

 

سوکت سیم کارت ساده

بررسی خصوصیات انواع سوکت سیم کارت ساده

امروزه تعداد زیادی فروشگاه سوکت سیم کارت ساده در زمینه فروش این نوع سوکت فعالیت می کنند. این نوع سوکت در اشکال، سایز ها و ابعاد مختلفی تولید می شوند. از انواع مختلف این نوع سوکت می توان به سوکت ساده، پلاستیکی، درب دار و فلزی اشاره کرد. سوکت ساده به گونه ای طراحی می شود که بستر مناسبی را برای اتصال پایه های سیم کارت با مادربرد فراهم می کند.

قیمت سوکت سیم کارت ساده به عوامل مختلفی مثل مشخصات فنی، خصوصیات ظاهری و نوع کارایی آن بستگی دارد. هر چقدر که در تولید این سوکت از مواد اولیه و قطعات فلزی بهتری استفاده شود، قیمت آن نیز بیشتر است. بنابراین مشتریان باید در هنگام خرید سوکت سیم کارت ساده به این موارد توجه کنند.

 

سوکت سیم کارت

فاصله گام در انواع مختلف این نوع سوکت با یکدیگر متفاوت است. گام در نحوه عملکرد و کارایی سوکت سیم کارت بسیار تأثیر گذار است. گام به فاصله دو بخش اتصال از یکدیگر گفته می شود. دو بخش نری و مادگی در این نوع سوکت توسط بخش های اتصال به یکدیگر متصل می شوند. بخش های اتصال از تعدادی قطعات فلزی تشکیل ساخته می شوند که اتصال پین های بخش نری به بخش مادگی را محکم تر می کنند. هر چقدر که اتصال دو بخش نری و مادگی به یکدیگر بهتر انجام شود، عملکرد و کارایی سوکت بیشتر می شود.

 

فروشگاه یکتا الکترونیک

امروزه تعداد زیادی فروشگاه اینترنتی و الکترونیکی در زمینه صادرات، واردات و فروش انواع سوکت ها و کانکتور های مختلف مثل فروش سوکت سیم کارت ساده فعالیت می کنند. فروشگاه یکتا الکترونیک یکی از معتبر ترین انواع فروشگاه های کانکتور های سیم‌ کارت ساده است. این فروشگاه در طول مدت زمان فعالیت خود توانسته است شرایط مناسبی را برای مشتریان و خریداران فراهم کند.‌

 

در یکتا الکترونیک  انواع سوکت سیم کارت ساده موجود است که میتوانید خرید خوبه را با ما تجربه کنید.سوکت سیم کارت 6 پین فلزی معمولی