02166747591-66753201

مشتریان محترم خریدهای بالای 3.000.000 ریال بصورت رایگان ارسال میگردد و درضمن مرجوعی و تعویض کالا حداکثر تا 7 روز از تاریخ فاکتور انجام میگردد(شامل خرید حضوری و تلفنی نمیباشد)

All Products
در یکتا الکترونیک  انواع پبن هدر 1.00میلی مترموجود است که میتوانید خرید کنید.

بردبرد:

 
 بردبرد(breadbord) یک تخته معمولا پلاستیکی است که سوراخ های کوچکی داردو به راحتی می توان قطعات الکترونیکی در آن قرار داد،بااستفاده از برد برد می توان بدون لحیم کاری نمونه های اولیه مدارها را پیاده سازی کرد.
همچنین بردبرد ها در یادگیری نوآموزان الکترونیک کاربرد آموزشی بسیار موثری دارند.
بردبرد یک تخته است که سوراخ  های کوچکی دارد و می توان قطعات الکترونیکی را روی آنان پیاده کرد و مدارهای مختلف را نصب کرد .
بردبرد ها در شکل ها و اندازه های مختلفی دردسترس هستند.بانام های فیبر آزمایشی یا بورد آزمایشی یا تحته آزمایشی نیز شناخته می شوند.
 تصویر متحرک زیر، یک مدار ساده را نشان می دهد که از یک مقاومت ،مدار تغذیه و کنترل و ال ای دی (led) تشکیل شده و روی بردبرد بسته شده اند.همانطور که میبینیم اتصالات مدار بالادائمی نیستند و اگر اشتباهی رخ داده باشد ،به سادگی می توان آنها را جدا کرد و یک پروژه جدید را بست.همین موضوع سبب شده بردبرد ها برای کسانی که به تازگی وارد حوزه الکترونیک شده اند بسیار کارساز باشند.همچنین از بردبرد ها برای پروژه های جذاب الکترونیکی از ربات ها تا یک درام الکترونیکی و سنسورهای مختلف نیز استفاده میشود.
نام برد برد از کجا آمده است؟
در اصل برد برد یک واژه انگلیسی (breadbord)به معنی تخته ای چوبی برای برش نان است.