02166747591-66753201

مشتریان محترم خریدهای بالای 25.000.000ریال بصورت رایگان ارسال میگردد- به دلیل نوسانات نرخ ارز احتمال تغییر قیمت پس از ثبت فاکتور وجود دارد و درضمن مرجوعی و تعویض کالا حداکثر تا 7 روز از تاریخ فاکتور انجام میگردد(شامل خریدحضوری و تلفنی نمیباشد)

All Products
 در فروشگاه یکتا الکترونیک انواع ترمینال روبردی ، ترمینال پیچی ،ترمینال فونیکس و ترمینالDG موجود است .شما میتوانید از قیمت ترمینال روبردی در این سایت دیدن فرمایید و خرید لذت بخشی را داشته باشید.

ترمینال روبردی:

 ترمینال نقطه ای است که در آن یک رسانا از یک جزء دستگاه یا شبکه به پایان می رسد. ترمینال برق همچنین ممکن است به یک اتصال الکتریکی در این نقطه انتهایی اشاره کند، به عنوان رابط قابل استفاده مجدد برای یک رسانا عمل می کند و نقطه ای را برای اتصال مدارهای خارجی ایجاد می کند.  یک ترمینال برق ممکن است به راحتی انتهای سیم باشد یا ممکن است با یک اتصال دهنده  نصب شوددر تجزیه و تحلیل شبکه ، ترمینال به معنای نقطه ای است که از طریق تئوری می توان با آن ارتباط برقرار کرد و لزوماً به هیچ شی فیزیکی اشاره نمی کند. در این زمینه ، به ویژه در اسناد قدیمی ، گاهی به آن قطب گفته می شود. در نمودارهای مدار ، پایانه های اتصالات خارجی با دایره های خالی مشخص می شوند.  آنها از گره ها یا محل اتصال هایی که کاملاً داخلی مدار هستند متمایز شده و با دایره های جامد نشان داده می شوند.


همه سلولهای الکتروشیمیایی دارای دو ترمینال هستند که به آنها آند و کاتد یا مثبت (+) و منفی (-) گفته می شود. در بسیاری از باتری های خشک ، ترمینال مثبت (کاتد) یک درپوش فلزی بیرون زده و ترمینال منفی (آند) ، یک دیسک فلزی تخت است . در یک سلول گالوانیک مانند باتری AA مشترک ، الکترون ها از پایانه منفی به پایانه مثبت جریان می یابند ، در حالی که جریان متعارف در مقابل این است.
برای دست یافتن به منبع اینجا کلیک کنید:
یکتا الکترونیک فروشگاه همیشه آنلاین در خدمت شما عزیزان