02166747591-66753201

مشتریان محترم خریدهای بالای 20.000.000ریال بصورت رایگان ارسال میگردد- به دلیل نوسانات نرخ ارز احتمال تغییر قیمت پس از ثبت فاکتور وجود دارد و درضمن مرجوعی و تعویض کالا حداکثر تا 7 روز از تاریخ فاکتور انجام میگردد(شامل خریدحضوری و تلفنی نمیباشد)

All Products
 
 در یکتا الکترونیک  انواع سوکت سیم کارت موجود است که میتوانید خرید کنید.

سوکت سیم کارت گوشی موبایل(sim card holder):

ازجمله سوکتLCDکانکتورها عناصری غیر فعال هستند.این قطعات کلا ارتباط دهنده ی لوازم جانبی درون کاور گوشی به برد اصلی هستنیا کانکتور هندزفری و اسلات سیم کارت درروی اکثر گوشی ها قزعاتی مانند :باطری،فیش شارژر در چهارچوبب قاب اصلی قرار میگیردو از طریق تیغه ها با هما کانکتور یا برد اصلی ارتباط پیدا میکنند که خرابی هریک ازین کانکتور ها باعث خرابی همان قسمت خواهد شد.
بررسی عملکرد و عیب یابی کانکتور در تلفن همراه:
کانکتور باطری و کانکتورهای سیم کارت و مموری کارت بیش تر در معرض خطر قرار میگیرند .(به علت درآوردن و تعویض توسط کاربر به صورت اشتباه)درکنار فیبر مادر دوتا کلید چهارپایه ریز (میکروسوییج) برای زیاد و کم کردن حجم صدا بکاررفته است.
 گاها کلید سوم برای روشن و خاموش شدن و چهارمی برای راه اندازی دوربین نیز دیده می شود چنانچه یکی از کلید ها در اثر فشار خراب شود آن قسمت مربوط از کار می افتد که پس از باز کردن گوشی کلید مورد نطر تعویض می گردد.(مثل کانکتورای دیگر)
برای آوردن کلید یا کانکتورهای ثابت روی برد اصلی از هویه هوای گرم باشد از صنعتی استفاده می شود.
ولی برای جایگزین محدود آنها از هویه قلمی یا هویه SMD باتوان مناسب استفاده می شود.
قبل از تعویض ارتباط دهنده ها ابتدا باید بازدید چشمی از آنها را انجام داد و با مسواک تیز یا مداد سرویس آنها تمیزکرد و مختصر حالت  نری آنها را مرتبط یا مقداری بالا آورد.
اما چنانچه شکستگی یا اکسیده شدن بیش از حد را مشاهده کردیم باید آنها را عوض کنیم.
در تعویض جای کارت خوان و کلیدها ی اطراف و کانکتورها بعد از لحیم کاری باید با تینر یا اسیدی خشک (برندهایی:رونده یا ناهید)آن محل را تغیر کرد.
امکان ماندن مقداری روی لحیم یا یا سلفاته روی مانع از درست کارکردن گوشی خواهد شد.
یکی از امکانات جانبی که استفاده کردن از گوشی را آسانتر می کند هندزفری می باشد که در نوع سیمی و بدون سیم در بازار موجود است.
از هندزفری در برخی از گوشی ها بعنوان آنتن رادیویی FMنیز استفاده می شود.قابلیت آن بگونه ای است که صدا درآن بدون  پخش در محیظ مستقیما به گوش میرسد.
محفظه سیم کارت که اصطلاحا اسلات نامیده میشودنگهداری سیم کارت روی برد و پل ارتباظی بین سیم کارت و گوشی است که حتما باید تیقه های آن با مدار سیم کارت و پایه های آن اتصال داشته باشد که دارای 6پایه می باشد.
در این بخش انواع سوکت سیم دار  ارایه میگردد.
کانکتورسیم کارت گوشی موبایل :
قیمت خرید و فروش اینترنتی کانکتور سیم گوشی  موبایل و قطعات موبایل
لیست قیمت خرید اینترنتی انواع کانکتور ،سیم کارت گوشی موبایل