02166747591-66753201

مشتریان محترم خریدهای بالای 20.000.000ریال بصورت رایگان ارسال میگردد- به دلیل نوسانات نرخ ارز احتمال تغییر قیمت پس از ثبت فاکتور وجود دارد و درضمن مرجوعی و تعویض کالا حداکثر تا 7 روز از تاریخ فاکتور انجام میگردد(شامل خریدحضوری و تلفنی نمیباشد)

All Products
 در یکتا الکترونیک  انواع کانکتور مموری کارت  موجود است که میتوانید خرید کنید.

کانکتور مموری کارت(Memory Holder):

 
یکی از انواع دستگاههای ذخیره سازی کارت حافظه یا کارت فلش memory card است که می تواند تا بی نهایت اطلاعات را در خود ذخیره کند کارت حافظه ها انواع مختلفی دارند و در اندازه ها و ظرفیت های مختلفی طراحی می شود.
برخی از افراد تنها برای جابه حا کردن اطلاعات خود ازاین دستگاههای کوچک استفاده می کنند ودر حالی که عکاسان و قلم برداران بدون این وسیله نمی توانند کارخود را انجام دهند.دوربین های دیجیتال عکس ها و فیلم های خود را به کارت حافظه منتقل و امکان دسترسی در هر لحظه به عکس ها و فیلم  ها را میدهند.
یکی از انواع کارت حافظه مموری (secure digital) sd cards است.این کارت حافظه برای دوربین های دیجیتال ام پی نری پلیمرها،گوشی های موبایل و غیره کاربرد دارد و یکی از مهمترین وسایل جانبی دیجیتال است.ازاین دستگاه برای ذخیره سازی اطلاعات قابل حمل  استفاده می شود و معمولا عکاسان و فیلم برداران دوتاسه نمونه از آنها همیشه همراه خود دارند.
انواع رم یا کارت مموری یا کارت حافظه:
کارت حافظهSDSC :این مموری ظرفیت استاندارد دارد و ازامنیت خوبی برخوردار است.
کارت حافظه SDHC: این نوع رم ظرفیت بالایی دارد و برای عکاسان بسیار مناسب است
کارت حافظه SDXC:این نوع کارت حافظه  ظرفیت قابل ارتقا دارد و معمولا به همراه  آداپتور SDبه فروش می رسد.
کارت حافظه SDUS: این نوع کارت مموری ظرفیت بسیار زیادی دارد و از سرعت انتقال بسیار بالایی برخوردار است.
 

آشنایی با مشخصات فنی سوکت مموری کارت

 

استفاده از سوکت مموری کارت در تلفن های همراه و تبلت ها در چند سال اخیر کاهش پیدا کرده است. زیرا با پیشرفت تکنولوژی و ارتباطات، حافظه داخلی تلفن های همراه بیشتر شده است و دیگر نیازی به استفاده از کارت حافظه یا مموری کارت نیست. مموری کارت به نوعی کارت حافظه خارجی گفته می­شود که برای افزایش فضای ذخیره سازی تلفن­ های همراه مورد استفاده قرار می­گیرد. تعداد زیادی کارخانه در کشور ایران و سایر کشور های جهان در زمینه تولید و پخش سوکت مموری کارت فعالیت می کنند.

 

سوکت مموری کارت

بررسی خصوصیات انواع سوکت مموری کارت

مموری کارت ها در اشکال، ابعاد و سایز های مختلف تولید می شوند. قدرت ذخیره سازی اطلاعات در مموری های مختلف با یکدیگر متفاوت است. مشتریان باید در هنگام خرید سوکت مموری کارت به ابعاد و مشخصات فنی آن توجه کنند تا بتوانند سوکتی متناسب با مموری کارت گوشی خود خریداری کنند.

از سوکت مموری کارت برای برقراری ارتباط بین سیم کارت و مادر برد استفاده می شود. تعداد زیادی فروشگاه سوکت مموری کارت در زمینه فروش انواع سوکت­های مموری کارت فعالیت می­کنند و بستر مناسبی را برای مشتریان فراهم می کنند. کارخانه­های تولید کننده کانکتور مموری کارت سعی می کنند که در تولید این کانکتور از بهترین و با کیفیت قطعات فلزی مرغوب استفاده کنند.‌ اگر در تولید این نوع سوکت از قطعات با کیفیت استفاده نشود، کارایی و عملکرد سوکت دچار اختلال می شود.

 

کانکتور مموری کارت

در صورتی که عملکرد و کارکرد این نوع سوکت دچار اختلال شود یا اینکه در اثر ضربه های فیزیکی دچار شکستگی شود، می توان به راحتی آن را تعویض کرد. این نوع سوکت در دو جنس نری و مادگی تولید می شود. بخش نری از تعداد مشخصی پین تشکیل شده است. تعداد پین ها در انواع مختلف این نوع سوکت با یکدیگر متفاوت است. پین ها به سوزن های فلزی گفته می شوند که در بخش مادگی قرار می گیرند و به نقاط مشخصی از مادر برد وصل می شوند.

 

فروشگاه یکتا الکترونیک

فروشگاه یکتا الکترونیک از سال 1386 در زمینه فروش انواع رابط های الکتریکی مثل فروش سوکت مموری کارت فعالیت می کند. در این فروشگاه انواع کانکتور مموری کارت با اشکال و سایز های مختلف ارائه می شود. بدیهی است هر چقدر که برند و مدل سوکت کارت حافظه از اعتبار بیشتری برخوردار باشد، قیمت سوکت مموری کارت نیز بیشتر می شود.